Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 kwietnia 2016, 10:14

autor: Góral

Zapowiedziano NHL 17 na PlayStation 4 i Xboksa One

Firma Electronic Arts zapowiedziała grę NHL 17 na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Nie zdradzono zbyt wielu informacji, ale za to rozpoczęto głosowanie na hokeistę, który trafi na okładkę produkcji.

W Katowicach trwają Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie (Dywizja IA), na których reprezentacja jak na razie rozegrała trzy spotkania - przegrała dwa z nich, ale wczoraj pokonała 4:1 drużynę Słowenii, uznawaną za faworyta. Jeżeli należycie do miłośników hokeja, to mamy dla Was dobre wieści także ze świata gier wideo. Otóż firma Electronic Arts ujawniła kolejną odsłonę sportowej serii NHL. Niestety obecnie nie posiadamy zbyt wielu informacji na temat NHL 17, gdyż wszystkie szczegóły mają zostać przekazane latem. Na powyższym zwiastunie zapowiedziano jednak dalsze ulepszenia znanej już formuły, opracowywanej przy współudziale fanów. Ponadto wiemy, że grę tworzy studio EA Canada, które wypuści tytuł na konsolach Xbox One i PlayStation 4 w tym roku.

Czekamy zatem na szczegóły, a w międzyczasie głosujemy na zawodnika, który pojawi się na okładce NHL 17. Wystarczy, że udacie się w to miejsce i wybierzecie zwycięzców poszczególnych pojedynków. O wyróżnienie walczą:

  • Jamie Benn z Dallas Stars,
  • Joe Pavelski z San Jose Sharks,
  • Jakub Voracek z Philadelphia Flyers,
  • Aleksander Barkov z Florida Panthers,
  • Vladimir Tarasenko z St. Louis Blues,
  • Victor Hedman z Tampa Bay Lightning,
  • Anze Kopitar z Los Angeles Kings,
  • Connor McDavid z Edmonton Oilers.
Na okładce gry NHL 17 zobaczymy… - Zapowiedziano NHL 17 na PlayStation 4 i Xboksa One - wiadomość - 2016-04-27
Na okładce gry NHL 17 zobaczymy…

Seria NHL to jeden ze sportowych cyklów gier wideo tworzonych przez firmę Electronic Arts. Poszczególne produkcje przeznaczone są oczywiście dla fanów hokeja, którzy mogą pokierować drużynami z różnych lig czy też reprezentacjami narodowymi. Podobnie jak np. w serii FIFA, tak i w tym przypadku gracze otrzymują dostęp do rozmaitych trybów single i multiplayer, w tym popularnego Ultimate Team. Tegoroczna odsłona serii będzie pierwszą, która ukaże się tylko na Xboksie One i PlayStation 4. Co prawda w zeszłym roku NHL 16 pojawiło się tylko na tych urządzeniach, ale grze towarzyszyło NHL Legacy Edition na Xboksa 360 i PlayStation 3. Tym razem posiadacze past-genów nie doczekają się dedykowanej wersji.