Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikSportowePS3X360
Okładka NHL Legacy Edition (PS3)
OkładkaNHL Legacy Edition (PS3)

NHL Legacy Edition

Specjalna edycja popularnej serii hokejowej firmy EA Sports, wydana wyłącznie na PlayStation 3 oraz Xboksie 360. NHL Legacy Edition oferuje najpopularniejsze tryby single oraz multiplayer, a także elementy rozgrywki z ostatnich dziewięciu lat.

Sportowe | hokej

Kolekcja gier
Obserwuj grę

NHL Legacy Edition Premiera

15wrz2015

PS3 X360

Gry podobne do NHL Legacy Edition

NHL 08

NHL 10

NHL 2K10

NHL Legacy Edition na PlayStation 3 to kolejna odsłona słynnej serii gier sportowych od firmy Electornic Arts. Produkcja została wydana w tym samym czasie co przeznaczone na konsole PlayStation 4 i Xbox One NHL 16. Jak zwykle oferuje pełną licencję ligi NHL, dzięki czemu podczas zmagań na lodzie kierujemy wirtualnymi odpowiednikami prawdziwych sportowców, grających w najpopularniejszych drużynach.

Produkcja jest swego rodzaju ukoronowaniem wcześniejszych lat pracy deweloperów z past-genami i oferuje najpopularniejsze tryby single oraz multiplayer, a także elementy rozgrywki z ostatnich dziewięciu lat. W związku z tym gracze mogą bawić się w karierze Be a Pro oraz trybach: EA SPORTS Hockey League, Online Team Play, NHL 94 Anniversary Mode czy też Be a GM.

Rozgrywka jak zwykle polega na kontrolowaniu ulubionej drużyny, zarządzaniu nią, ustalaniu taktyk przed meczami i dostosowaniu ich w trakcie spotkania. Mechanika zabawy opiera się głównie na tej znanej z NHL 15. Poza tym wszystkim nie zabrakło uaktualnionych składów drużyn, a łącznie do dyspozycji graczy oddano osiem lig: NHL, AHL, CHL, Liiga, SHL, DEL, Extraliga ledniho hokeje oraz National League.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran  

Oczekiwania czytelników: / 10 na podstawie 3 głosów czytelników.

Klasyfikacja PEGI NHL Legacy Edition

Wymagania wiekowe. Rating wiekowy nie uwzględnia poziomu trudności ani umiejętności niezbędnych do korzystania z danej gry. Gra zawiera elementy przemocy. Gra, która pozwala łączyć się z innymi osobami poprzez Internet.
PS3
X360