Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 czerwca 2019, 19:18

autor: Vergil

Zapowiedziano Jumanji: The Video Game – The Rock na małym ekranie

Firmy Bandai Namco i Outright Games zapowiedziały, że w listopadzie do sprzedaży trafi Jumanji: The Video Game, czyli przygodowa gra akcji będąca adaptacją filmu z 2017 roku. Tytuł pozwoli na zabawę w pojedynkę lub w towarzystwie maksymalnie trójki graczy (również na podzielonym ekranie).

AllegroGG Wszystko dla Graczy

Firmy Bandai Namco Entertainment i Outright Games zapowiedziały Jumanji: The Video Game, czyli przygodową grę akcji, nad którą pracuje brytyjski zespół Funsolve. Tytuł zadebiutuje 15 listopada 2019 roku, a trafi na komputery osobiste, PlayStation 4, Xboksa One i Nintendo Switch; według informacji dostępnych na Steamie nie doczeka się polskiej lokalizacji. Rzućmy okiem na zwiastun i sprawdźmy pierwsze konkrety na temat tego projektu.

W Jumanji: The Video Game pojawią się bohaterowie filmu Jumanji: Przygoda w dżungli – doktor Bravestone, Ruby, Mysz i profesor Oberon. Akcję będziemy obserwować z perspektywy trzeciej osoby, a w trakcie zabawy odwiedzimy malownicze, lecz również pełne niebezpieczeństw lokacje – zagrożenie będą stanowić zarówno liczne pułapki, jak i przeciwnicy, z którymi trzeba będzie się uporać; oczywiście wszystko po to, by ostatecznie móc ocalić świat. W miarę postępów protagoniści będą odblokowywać nowe umiejętności, stroje oraz broń, dzięki którym z czasem stawią czoła coraz większym wyzwaniom.

Wygląda na to, że autorzy koncentrują się na trybie współpracy – do wspólnej zabawy będzie można zaprosić maksymalnie trójkę graczy, a zagramy z nimi zarówno przez Internet, jak i na podzielonym ekranie. Niemniej, możliwa będzie również rozgrywka w pojedynkę – wówczas kontrolę nad pozostałymi bohaterami przejmie sztuczna inteligencja.

W grze nie zabraknie wirtualnego odpowiednika Dwayne’a „The Rocka” Johnsona. - Zapowiedziano Jumanji: The Video Game – The Rock na małym ekranie - wiadomość - 2019-06-05
W grze nie zabraknie wirtualnego odpowiednika Dwayne’a „The Rocka” Johnsona.

Na podstawie udostępnionych przez twórców materiałów można wywnioskować, że tytuł będzie prezentował się przyjemnie dla oka, głównie dzięki żywej kolorystyce i kreskówkowej stylistyce grafiki. Ujawniono też wymagania sprzętowe Jumanji: The Video Game – znajdziecie je poniżej.

Minimalne wymagania sprzętowe

System operacyjny:

Windows 7, 8 lub 10

Procesor:

Intel Core 2 Quad Q6600 (2.4 GHz) lub odpowiednik od AMD

Pamięć RAM:

4 GB

Karta graficzna:

GeForce GT 430 (1024 MB) lub Radeon HD 6850 (1024 MB)

DirectX:

wersja 9.0

Wolne miejsce na dysku:

3 GB

Karta dźwiękowa:

kompatybilna z DirectX

Zalecane wymagania sprzętowe:

System operacyjny:

Windows 10

Procesor:

Intel Core i5 4x2.6 GHz lub odpowiednik od AMD

Pamięć RAM:

4 GB

Karta graficzna:

GeForce GT 430 (1024 MB) lub Radeon HD 6850 (1024 MB)

DirectX:

wersja 11

Wolne miejsce na dysku:

5 GB

Karta dźwiękowa:

kompatybilna z DirectX

  1. Jumanji: The Video Game – oficjalna strona internetowa
  2. Jumanji: The Video Game na platformie Steam
  3. Oficjalna strona internetowa firmy Outright Games