Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 czerwca 2019, 08:56

autor: Adrian Werner

Halo Infinite – na E3 zobaczymy gameplay z wersji PC

Pojawiły się plotki, według których na targach E3 zobaczymy pierwszy gameplay z gry Halo Infinite. Ponadto firma Microsoft ma ujawnić trzy nowe marki.

AllegroGG Wszystko dla Graczy
Podczas E3 Microsoft ma wreszcie pokazać gameplay z Halo Infinite. - Halo Infinite – na E3 zobaczymy gameplay z wersji PC - wiadomość - 2019-06-05
Podczas E3 Microsoft ma wreszcie pokazać gameplay z Halo Infinite.

Za kilka dni wystartuje tegoroczna edycja E3, więc coraz częściej pojawiają się przecieki odnośnie projektów, które zostaną pokazane podczas targów. Najnowsze doniesienia dotyczą tego, co na imprezę przygotowała firma Microsoft.

Przede wszystkim wreszcie zobaczymy gameplay z Halo Infinite, czyli kolejnej odsłony popularnej serii strzelanek. Gra zademonstrowana zostanie na PC z podłączonym padem z Xboksa One. Wynika to z tego, że Microsoft nie chce, aby pierwszy pokaz projektu odbył się na starzejącej się konsoli.

Ponadto podczas konferencji firmy ujawnione mają zostać trzy zupełnie nowe marki. Spekuluje się, że za jedną z nich odpowiada studio inXile Entertainment, czyli specjalizujący się w RPG-ach zespół, który został wykupiony przez Microsoft w zeszłym roku.

Firma poświęci też dużą uwagę streamingowi. Nie zabraknie także informacji o następnej generacji konsoli Xbox. Nie poznamy jej specyfikacji, ale Microsoft ma omówić niektóre technologie, które znajdą zastosowanie w tej platformie.

Wszystkie te informacje należy na razie traktować jedynie jako niepotwierdzone spekulacje. Ich źródłem jest jednak zazwyczaj bardzo dobrze poinformowany Brad Sams, który jako pierwszy donosił o planach dotyczących pecetowej konwersji Halo: The Master Chief Collection.

Przypomnijmy, że konferencja Microsoftu ruszy 9 czerwca o 22:00 czasu polskiego. Podczas niej firma ma ujawnić aż czternaście nowych gier opracowywanych przez zespoły znajdujące się pod jej skrzydłami. Warto wspomnieć, iż wczoraj pojawiły się plotki, że wśród tych projektów znajdzie się Fable 4, nad którym ma pracować znane z serii Forza Horizon studio Playground Games.

Zainteresowanych dowiedzeniem się więcej na temat tegorocznego E3 odsyłamy do naszej rozpiski konferencji oraz listy potwierdzonych projektów, które zostaną pokazane podczas targów.

  1. Oficjalna strona Halo Infinite