Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 17 listopada 2018, 12:31

autor: Adrian Werner

Zapowiedziano darmowy tydzień z grą Overwatch

Studio Blizzard Entertainment szykuje darmowy tydzień z grą Overwatch. Zabawa ruszy w przyszłym tygodniu i wezmą w niej udział zarówno gracze pecetowi, jak i konsolowi.

Darmowy okres to okazja do przetestowania m.in. nowej bohaterki imieniem Ashe. - Zapowiedziano darmowy tydzień z grą Overwatch - wiadomość - 2018-11-17
Darmowy okres to okazja do przetestowania m.in. nowej bohaterki imieniem Ashe.
OVERWATCH W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Blizzard Entertainment
  2. Wydawca: Activision Blizzard
  3. Gatunek: FPS
  4. Platformy: PC, XONE, PS4
  5. Data premiery: 24 maja 2016 r.

Od czasu premiery Overwatch studio Blizzard Entertainment wielokrotnie organizowało darmowe okresy próbne. Autorzy właśnie poinformowali o kolejnym wydarzeniu tego typu, które tym razem potrwa cały tydzień.

Darmowe testowanie gry Overwatch ruszy 20 listopada o 20:00 czasu polskiego, a zakończy się 26 listopada o godzinie 8:59. W zabawie wezmą udział posiadacze pecetów oraz konsol Xbox One i PlayStation 4. Otrzymają oni dostęp do pełnej zawartości gry i będą mogli wypróbować wszystkie mapy, tryby oraz postacie.

Oczywiście, uzyskane podczas darmowego okresu postępy i lootboksy zostaną potem przeniesione do pełnej wersji gry, o ile kupicie ją na tym samym koncie.

Przypomnijmy, że Overwatch trafiło do sprzedaży 24 maja 2016 roku. Gra szybko stała się kolejnym wielkim przebojem w dorobku Blizzard Entertainment. W pierwszym roku na rynku przychody przekroczyły miliard dolarów. Produkcja zyskała także wyśmienite recenzje i wersja pecetowa posiada średnią ocen na poziomie 91% według serwisu Metacritic. Gra bardzo spodobała się również naszemu redaktorowi, który wystawił jej notę 9.5/10.

Pomimo dwóch lat na karku, Overwatch wciąż cieszy się dużą popularnością, a autorzy cały czas rozwijają swoje dzieło. Niedawno gra otrzymała nową bohaterkę, nazwaną Ashe, a zawierający ją patch wprowadził również gruntowne zmiany do klienta gry.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Recenzja gry Overwatch – Blizzard pozamiatał
  3. Overwatch - poradnik do gry
  4. Wszystko o Overwatch