Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 listopada 2018, 09:56

autor: Serek

BlizzCon 2018 - Overwatch z nową postacią oraz filmem animowanym

Podczas trwającego właśnie BlizzConu pojawiło się kilka nowych informacji o grze Overwatch. Blizzard zaprezentował dwudziestą dziewiątą bohaterkę, kowbojkę nazywaną Ashe, oraz pokazał ponad ośmiominutowy film animowany w świecie gry. Nie obyło się także bez deseru.

2K18: Wszyscy jesteśmy Red Deadami. - BlizzCon 2018 - Overwatch z nową postacią oraz filmem animowanym - wiadomość - 2018-11-05
2K18: Wszyscy jesteśmy Red Deadami.

Tegoroczna odsłona BlizzConu nie mogła obejść się bez prezentacji nowej zawartości do gry Overwatch. Studio ujawniło kolejną postać oraz pokazało krótki film animowany, którego akcja dzieje się w świecie gry. Nową bohaterką okazała się Ashe, kowbojka rodem z Dzikiego Zachodu. Dwudziesta dziewiąta grywalna postać w grze będzie uzbrojona w karabin półautomatyczny oraz obrzyna. Co więcej, Ashe jest przywódczynią niesławnego gangu Zadymiarzy, a jedną z jej umiejętności jest przyzwanie na pole walki Boba - wielkiego robota, który posłuży jako dodatkowa broń, osłaniając i szyjąc pociskami w przeciwników.

Nowa postać to nie jedyna atrakcja, jaką Blizzard zapewnił fanom Overwatcha. Na imprezie pokazano również animowany film zatytułowany „Reunion” (po polsku „Starzy Znajomi”). Na nieco ponad ośmiominutowym materiale możemy zobaczyć kilka nowych postaci. Prócz znanego wszystkim graczom Jessego McCree oraz świeżo zapowiedzianej Ashe pojawia się chociażby postać Echo. Mimo wszystko, zanim zobaczymy ją w grze jako grywalną bohaterkę, przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać.

Jeżeli nowa postać oraz animowany film to dla Was wciąż za mało Overwatcha, to przygotujcie się na deser... dosłownie. Na BlizzConie pojawił się jeszcze jeden filmik dotyczący tej marki. Firma Kellogg’s wraz z Blizzardem zdecydowali się zaatakować również żołądki graczy i tym samym do sklepów trafią płatki śniadaniowe Lucio-Oh’s. Niestety dla polskich fanów - przysmak rodem z Overwatcha będzie dostępny w sprzedaży tylko w Stanach Zjednoczonych.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Overwatch