Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 listopada 2018, 11:23

autor: Aquma

Zapowiedziano Betrayal – kolejny dodatek do Path of Exile

Studio Grinding Gear Games zapowiedziało kolejny darmowy dodatek (dużą aktualizację) do Path of Exile, okraszony podtytułem Betrayal. Produkcja skupi się na dochodzeniu dotyczącym tajemniczej organizacji Immortal Syndicate.

Path of Exile otrzyma kolejne rozszerzenie. - Zapowiedziano Betrayal – kolejny dodatek do Path of Exile - wiadomość - 2018-11-15
Path of Exile otrzyma kolejne rozszerzenie.

PATH OF EXILE W SKRÓCIE:

  1. Deweloper: Grinding Gear Games
  2. Wydawca: Grinding Gear Games
  3. Gatunek: RPG akcji
  4. Platformy: PC, Xbox One, PS4
  5. Data premiery: 23 października 2013 r. (PC), 24 sierpnia 2017 r. (Xbox One), grudzień 2018 r. (PS4).

Studio Grinding Gear Games zapowiedziało Path of Exile: Betrayalkolejne rozszerzenie do utytułowanego, darmowego hack’n’slasha z 2013 roku, które zadebiutuje 7 grudnia na PC, 10 grudnia na Xboksie One, a chwilę później – w połowie miesiąca – również na PlayStation 4 (razem z całą grą). W produkcji tej pomożemy Jun Ortoi w przeprowadzeniu śledztwa dotyczącego tajemniczej organizacji Immortal Syndicate: postaramy się odkryć tożsamość członków, a także odnaleźć i pokonać przywódcę. Oczywiście, biorąc pod uwagę charakter omawianego tytułu, dochodzenie będzie wymagało mordowania legionów przeciwników – twórcy planują jednak dodanie do gry kilku dość nietypowych mechanik, jak na ten gatunek.

O czym mowa? Będziemy mogli np. manipulować członkami syndykatu. W każdej z lokacji gry napotkamy jedną z 18 osób należących do organizacji. Wchodzą one w skład którejś z czterech dywizji (Fortification, Research, Transportation oraz Intervention) i posiadają własną osobowość, przyjaciół oraz wrogów. W czasie walki przeciwnik może otrzymać wsparcie od sojuszników albo zostać zaatakowany przez rywali wewnątrz syndykatu. Po zakończeniu starcia otrzymamy możliwość zdecydowania, w jaki sposób chcemy kontynuować dochodzenie. Będzie można zabić pokonanego wroga, przesłuchać go albo też spróbować się dogadać – np. przekonać jeńca, by zdradził swoich pobratymców.

Path of Exile to hack’n’slash, powszechnie uważany za jedną z najlepszych gier w historii tego gatunku – cechuje go niezwykły poziom rozbudowania, oferujący graczom niemal nieskończoną liczbę możliwości rozwoju postaci. Produkcja zadebiutowała na PC trochę ponad pięć lat temu. W zeszłym roku udostępniono wydanie dedykowane Xboksowi One, a niedawno dowiedzieliśmy się, że w grudniu tytuł trafi także na PlayStation 4.

  1. Path of Exile: Betrayal – strona oficjalna
  2. Uczciwy free-to-play. Darmowe gry, które nie naciągają na kasę