Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 11 września 2018, 10:10

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zagraj w Shadow of the Tomb Raider i wygraj sprzęt SteelSeries

Startujemy z kolejnym polowaniem na trofea. Tym razem zapraszamy do zabawy wszystkich fanów Lary Croft. Zapisz się do turnieju, graj w Shadow of the Tomb Raider i zdobywaj jak najwięcej trofeów, żeby wygrać sprzęt SteelSeries.

Zagraj w Shadow of the Tomb Raider i wygraj sprzęt SteelSeries - ilustracja #1

Kolejny wyścig za trofeami czas zacząć. Tym razem startujemy z drugą gorącą premierą września, czyli Shadow of the Tomb Raider. Zasady polowania są bardzo proste. Każdy z uczestników ma tydzień od premiery gry na zdobycie jak największej liczby trofeów. Zwycięża ten kto zdobędzie ich najwięcej lub zdobędzie platynę w jak najkrótszym czasie. Jest tylko kilka warunków:

  1. Należy zarejestrować się do turnieju przez serwis Toornament nie później niż 20 września.
  2. Nie można mieć odblokowanego żadnego osiągnięcia przed 14 września. Chcemy w ten sposób wykluczyć osoby, które miały dostęp do gry przed premierą.
  3. Należy udostępnić trofea publicznie na swoim profilu PSN w celu weryfikacji wyniku.

Każdy z uczestników otrzyma punkty do drugiego sezonu Friendly Fire, a osoby z pierwszych dwóch miejsc myszkę od firmy SteelSeries.

Zapisy do turnieju prowadzone są przez serwis Toornament na głównej stronie zawodów. Tam też znajduje się dokładny opis zasad oraz regulamin.

Zagraj w Shadow of the Tomb Raider i wygraj sprzęt SteelSeries - ilustracja #2

Turniej Shadow of the Tomb Raider jest częścią drugiego sezonu Friendly Fire. Zdobywaj punkty w rankingu i walcz o konsolę oraz sprzęt Steel Series.

Zagraj w Shadow of the Tomb Raider i wygraj sprzęt SteelSeries - ilustracja #3

Brakuje ci zawodnika do drużyny? Chcesz pogadać z naszymi redaktorami? Masz pytania odnośnie turnieju? Wpadnij na naszego Discorda.

Główną stronę turnieju i formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

Najważniejsze terminy

  • Początek rejestracji: 11 września
  • Koniec rejestracji: 20 września 00:00
  • Koniec turnieju: 21 września 00:00
  • Ogłoszenie wyników: 26 września

Rejestracja w serwisie Toornament

Serwis Toornament wymaga założenia własnego konta i nie jest na razie dostępny w naszym ojczystym języku, dlatego przygotowaliśmy dla was prostą instrukcję jego obsługi.

Krok 1

Zagraj w Shadow of the Tomb Raider i wygraj sprzęt SteelSeries - ilustracja #4

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy się do niego zapisać przez platformę Toornament. Na początku udaj się na stronę www.toornament.com, a następnie wybierz przycisk “Sign up” w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 2

Musisz teraz założyć swoje prywatne konto Toornament, wypełniając widoczny poniżej formularz.

Zagraj w Shadow of the Tomb Raider i wygraj sprzęt SteelSeries - ilustracja #5

1. Login.

2. Adres e-mail

3. Hasło

4. Kraj pochodzenia

Po wypełnieniu wszystkich pól zaznacz ostatnią z trzech kratek i kliknij przycisk “Sign up”.

Krok 3

Zagraj w Shadow of the Tomb Raider i wygraj sprzęt SteelSeries - ilustracja #6

Po udanej rejestracji zaloguj się klikając przycisk “Log in” w prawym górnym rogu głównej strony serwisu. Możesz teraz przejść do strony wydarzenia, a następnie wypełnić i wysłać zgłoszenie.

Zagraj w Shadow of the Tomb Raider i wygraj sprzęt SteelSeries - ilustracja #7

Na początku kliknij przycisk “Register to the tournament”, a wyświetli ci się formularz zgłoszeniowy. Wypełnij dokładnie wszystkie wymagane pola, a następnie zaznacz pole w lewym dolnym rogu i kliknij przycisk “Submit your registration”.

Raportowanie wyników

Zagraj w Shadow of the Tomb Raider i wygraj sprzęt SteelSeries - ilustracja #8

Platforma Toornament pozwala na raportowanie wyników meczów przez samych graczy. Aby to zrobić, należy zalogować się w serwisie, a następnie wybrać zakładkę „MY MATCHES” (1). Pojawi się wtedy lista wszystkich meczów, do których jesteśmy zapisani. Wystarczy kliknąć na jeden z nich, aby go wybrać (2).

Zagraj w Shadow of the Tomb Raider i wygraj sprzęt SteelSeries - ilustracja #9

Na ekranie meczu znajdziemy kilka istotnych informacji oraz pól do wypełnienia. Na samej górze znajdują się ksywki graczy lub nazwy zespołów (1). Ich położenie (z prawej lub lewej strony) odpowiada punktacji poniżej, którą należy uzupełnić raportując wynik starcia (2). Oprócz wpisania punktacji należy również zaznaczyć kto wygrał (Win) i kto przegrał (Loss) mecz lub wybrać remis. W przypadku pojedynków BO3 lub BO5 w polu „Notes” należy podać wyniki każdej pojedynczej mapy (3).

Niżej znajduje się przycisk „+Add” (4). Wciśnięcie go spowoduje pojawienie się pola służącego do przesłania screena z wynikami (5). Jeżeli mecz wymaga kilku screenów, wystarczy kilkukrotnie użyć przycisku „Add”. Po uzupełnieniu wszystkich pól i dodaniu screena wciskamy przycisk „Report” (6).

Zagraj w Shadow of the Tomb Raider i wygraj sprzęt SteelSeries - ilustracja #10

Warto dodać, że jeżeli lubicie kolekcjonować pudełka i cenicie sobie unikalne edycje gier, to tylko w sieci sklepów MediaMarkt możecie nabyć grę Shadow of the Tomb Raider w edycji ze steelbookiem. Cena tego wydania została ustalona na 259 zł – w wersji zarówno na konsolę PlayStation 4, jak i Xbox One.