Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość Friendly Fire 10 listopada 2017, 10:50

autor: Redakcja GRYOnline.pl

Zagraj w LoL-a z redakcją GRYOnline.pl [OGŁOSZENIE UCZESTNIKÓW]

Już w ten weekend będziecie mieli okazję dołączyć do drużyny Elessara lub Fanggottena z redakcji GRYOnline.pl i sprawdzić swoje umiejętności na polach Howling Abyss w League of Legends. Zapraszamy!

W GRYOnline.pl dobrze wiemy, że nie ma nic ważniejszego od silnej i aktywnej społeczności – dlatego co roku organizujemy dla Was imprezę GRYOffline, spotykamy się z Wami na targach takich jak Warsaw Games Week, a także organizujemy streamy, podczas których staramy się odpowiadać na najróżniejsze Wasze pytania. Robimy całkiem sporo, ale to nie znaczy, że nie możemy robić jeszcze więcej.

W przypadku serwisu o grach trudno o lepszy sposób na kontakt ze społecznością niż wspólne granie. Postanowiliśmy więc zorganizować wydarzenie o roboczej nazwie „Redakcyjna Bitwa”, podczas którego będziecie mieli okazję dołączyć do drużyny Elessara lub Fanggottena i sprawdzić swoje umiejętności na polach Howling Abyss w League of Legends.

Mecze zostaną rozegrane na serwerach EUNE 12 listopada w godzinach 18:00-21:00. Żeby wziąć w nich udział, wystarczy założyć darmowe konto w serwisie „toornament”, wypełnić prosty formularz i zaproponować jak najlepsze nazwy dla obu walczących drużyn. Zapisy potrwają do 10 listopada (godzina 18:00). Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 24 osoby (po 8 na mecz), których lista zostanie ogłoszona tego samego dnia do godziny 22:00.

Więcej informacji na temat meczów oraz reguł gry znajdziecie na stronie wydarzenia w tym miejscu.

Ogłoszenie uczestników

Poniżej znajdziecie pełną listę uczestników bitwy, podzielonych według drużyn oraz godzin spotkań. Zgłoszeń było sporo więcej niż miejsc, z czego się bardzo cieszymy, ale też oznaczało to, że musieliśmy niestety odrzucić część osób. Mamy jednak nadzieję, że to nie ostatnia taka inicjatywa i każdy będzie miał jeszcze okazję zmierzyć się z nami w wirtualnym świecie.

Do zobaczenia w niedzielę!

Mecz o godz. 18:00

Mecz o godz. 19:00

Mecz o godz. 20:00

Rejestracja w serwisie „toornament”

Serwis „toornament” wymaga założenia własnego konta i nie jest na razie dostępny języku polskim, dlatego przygotowaliśmy dla Was prostą instrukcję obsługi.

Krok 1

Zagraj w LoL-a z redakcją GRYOnline.pl - ilustracja #1

W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy się do niego zapisać przez platformę „toornament”. Na początku udajcie się na stronę www.toornament.com, a następnie wybierzcie przycisk „Sign up” w prawym górnym rogu ekranu.

Krok 2

Musicie teraz założyć swoje prywatne konta toornament, wypełniając widoczny poniżej formularz.

Zagraj w LoL-a z redakcją GRYOnline.pl - ilustracja #2

1. Login

2. Adres e-mail

3. Hasło

4. Kraj pochodzenia

Po wypełnieniu wszystkich pól zaznaczcie ostatnią z trzech kratek i kliknijcie przycisk „Sign up”.

Krok 3

Zagraj w LoL-a z redakcją GRYOnline.pl - ilustracja #3

Po udanej rejestracji zalogujcie się, klikając przycisk „Log in” w prawym górnym rogu głównej strony serwisu. Możecie teraz przejść do strony wydarzenia, a następnie wypełnić i wysłać zgłoszenie.

Zagraj w LoL-a z redakcją GRYOnline.pl - ilustracja #4

Na początku kliknijcie przycisk „Register to the tournament”, a wyświetli Wam się formularz zgłoszeniowy. Wypełnijcie dokładnie wszystkie wymagane pola, a następnie zaznaczcie kratkę w lewym dolnym rogu i kliknijcie przycisk „Submit your registration”.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Informacja pojawiła sie pierwotnie 6 listopada 2017, 13:07.