Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 3 września 2018, 12:00

Zagraj w Battlefield V i zawalcz o nagrody!

Z okazji premiery gry Battlefield V, która zaplanowana jest na listopad tego roku, wraz z Electronic Arts Polska przygotowaliśmy dla Was szczególny konkurs. Najbardziej niecierpliwi fani będą mogli spróbować swoich sił na polu walki nieco wcześniej, bo już za kilka dni, kiedy to wystartuje otwarta Beta gry.

Zagraj w Battlefield V i zawalcz o nagrody! - ilustracja #1

Szczegółowe zasady konkursu

Przygotujcie się na rozgrywkę wypełnioną akcją i emocjonującymi zagraniami. Podzielcie się z nami jednym z nich, a my nagrodzimy Was w szczególny sposób. Jesteście gotowi na bitwę o nagrody? Uwierzcie – stawka jest bardzo wysoka. Będziecie mogli zawalczyć o konsolę XBOX ONE X, Telewizor SAMSUNG 65 cali 4K Ultra HD oraz bezprzewodowe słuchawki Astro A50.

Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Wystarczy pochwalić się swoimi umiejętnościami wykonując poniższe zadanie konkursowe:

Nagraj swoją najlepszą akcję, jaką wykonasz podczas gry w otwartej becie Battlefield V

Innymi słowy, wystarczy zagrać w grę i nagrać krótki film nieprzekraczający 1 minuty z otwartej bety Battlefield V, w którym zaprezentujecie swoje najbardziej spektakularne zagranie lub najlepszą akcję.

Przy zgłaszaniu swojego wideo, musicie pamiętać aby wykonać następujące kroki:

  • Film z rozgrywki musi zostać umieszczony w serwisie YouTube.
  • Link do nagrania należy przesłać na adres: [email protected] wraz ze swoją ksywką na GRY-Online.pl w temacie wpisując „Konkurs BFV Beta”.
  • Do wzięcia udziału w konkursie konieczne jest posiadanie konta na GRY-OnLine.pl. Darmowy profil możecie założyć na stronie: https://www.gry-online.pl/rejestracja.asp.
  • W przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”), a także poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”) oraz odpowiedź na maila wysłanego przez Organizatorów.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu wraz z regulaminem znajdziecie na stronie: http://bfvbeta.gry-online.pl/. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 20 września. Życzymy Wam powodzenia i świetnej zabawy przy nagrywaniu swoich akcji!