Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 31 grudnia 2019, 17:10

autor: qjin

Yooka-Laylee and the Impossible Lair za darmo w Epic Games Store

Ostatnią darmową grą z okazji świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store jest Yooka-Laylee and the Impossible Lair, kontynuacja platformówki od studia Playtonic Games. Finał zimowej promocji nie oznacza jednak końca "darmówek".

Epic Games Store rozdaje za darmo nowszą odsłonę serii Yooka-Laylee. - Yooka-Laylee and the Impossible Lair za darmo w Epic Games Store - wiadomość - 2019-12-31
Epic Games Store rozdaje za darmo nowszą odsłonę serii Yooka-Laylee.

Doczekaliśmy się finału świątecznego rozdawnictwa gier w Epic Games Store. W ostatnim dniu można przypisać za darmo do swojego konta Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca (ang. Yooka-Laylee and the Impossible Lair), platformówkę inspirowaną m.in. Banjo-Kazooie. Aby dodać ją do swojej biblioteki, musicie udać się pod ten adres, nacisnąć na „odbierz” i potwierdzić zamówienie. Macie na to tylko 24 godziny – oferta obowiązuje bowiem do jutra do godziny 17:00 czasu polskiego.

Yooka-Laylee and the Impossible Lair jest drugą odsłoną cyklu przygotowanego przez studio Playtonic Games. Kontynuacja wyszła dwa lata po premierze pierwszej części i zebrała bardzo przyzwoite noty od krytyków. Wersja PC ma średnią ocen w serwisie Metacritic na poziomie 81%. Co ciekawe, premiera „dwójki” odbyła się raptem dwa miesiące temu, a już wylądowała w „darmówkach”– najprawdopodobniej nie sprzedała się tak dobrze jak poprzedniczka.

Yooka-Laylee and the Impossible Lair jest ostatnim darmowym tytułem w ramach świątecznej wyprzedaży w Epic Games Store. Cała akcja zakończy się 1 stycznia o godzinie 17:00 czasu polskiego. Ale to wcale nie koniec „darmówek” – na stronie sklepu pojawiły się zapowiedzi nowych, na których przypisanie do konta będziemy mieli ponad tydzień. Pierwsze dwa tytuły w nowym roku będą dostępne od jutra.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca

Yooka-Laylee i Niezdobyta Forteca