Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2013, 13:46

XCOM: Enemy Unknown - filmiki z wczesnych i mocno odmiennych prototypów

W sieci pojawiły się filmiki z wczesnych prototypowych wersji XCOM: Enemy Unknown. Ukazują one grę mocno odmienną niż to, co ostatecznie trafiło na rynek.

Na wczesnych etapach produkcji gra prezentowała się zupełnie inaczej. - XCOM: Enemy Unknown - filmiki z wczesnych i mocno odmiennych prototypów - wiadomość - 2013-04-14
Na wczesnych etapach produkcji gra prezentowała się zupełnie inaczej.

Wydana w zeszłym roku strategia XCOM: Enemy Unknown okazała się sporym przebojem, zyskując sympatię graczy i prasy branżowej. Twórcom, czyli ludziom ze studia Firaxis, udało się zbalansować oczekiwania fanów serii oraz potrzeby współczesnych graczy, tworząc produkcję, która może się podobać oby tym grupom.

Osoby, którym do gustu przypadło XCOM: Enemy Unknown mogą zaciekawić wypuszczone właśnie filmiki z wczesnych prototypów gry. Pokazują on produkcję mocno różniącą się od tego, co ostatecznie trafiło do sprzedaży. Odmienne jest prawie wszystko – styl wizualny, interfejs oraz mechanizmy rozgrywki.

Po obejrzeniu filmików dajcie znać, która z wizji XCOM: Enemy Unknown podoba Wam się bardziej – ta widoczna na materiałach video z prototypów czy też ta, która ostatecznie została wydana.

TWOIM ZDANIEM

Co sądzisz po prototypach XCOM: Enemy Unknown?

Szkoda, że tak nie wygląda finalna gra. Zdecydowanie lepsze rozwiązania i mechanika.
77,5%
Do bani. Dobrze, że zdecydowano się na zmiany w finalnym produkcie.
15,4%
W sumie to wszystko mi jedno. Kocham cały świat i wszystkie gry są super.
7,1%
Zobacz inne ankiety