Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 sierpnia 2022, 08:01

autor: Zuzanna "ZuzoliK" Domeradzka

Xbox Game Pass z 7 obiecującymi nowymi grami, zobacz je na filmie

Siedem nowych gier zmierza do Xbox/PC Game Passa. Wszystkie to nadchodzące tytuły od Humble Games, które są lub będą dostępne w abonamencie już w dniu ich premiery.

W SKRÓCIE:
  1. Do abonamentu Xbox/PC Game Pass na premierę jest lub będzie dostępnych siedem nowych gier od Humble Games.
  2. Są nimi: Coral Island, Ghost Song, Infinite Guitars, Midnight Fight Express, Moonscars, Prodeus, Signalis.

W abonamencie Xbox/PC Game Pass są lub będą dostępne nowe gry, których wydawca to Humble Games. Subskrybenci będą mieli w czym wybierać; wszystkie siedem tytułów jest godnych uwagi. Poniżej je wymieniamy, w dalszej części wiadomości zamieszczamy zaś prezentujący je materiał wideo.

  1. Prodeus – dynamiczny FPS, który może zainteresować fanów Dooma (obecnie oferowany we wczesnym dostępie na PC; premiera może nastąpić przed końcem roku).
  2. Midnight Fight Express – polski beat’em up z widowiskowymi pojedynkami w rzucie izometrycznym (już dostępny).
  3. Moonscars – piękny, a do tego mroczny pixelartowy slasher (premiera planowana jest na 27 września).
  4. Ghost Song – kolejna po Moonscars gra typu metroidvania, przy okazji również będąca mroczną platformówką (premiera ma nastąpić 3 listopada).
  5. Infinite Guitars – muzyczna gra RPG, w której walki to zręcznościowe potyczki rodem z Guitar Hero (premiera planowana na ten rok).
  6. Signalis – survival horror umieszczony w dystopijnej przyszłości (premiera ma nastąpić 27 października).
  7. Coral Island – coś dla fanów Animal Crossing czy Stardew Valley; sandboksowy symulator, w którym przede wszystkim mamy rozwijać swoje gospodarstwo (planowana data wydania gry we wczesnym dostępie to 11 października).

Wszystkie powyższe produkcje mają być dostępne na premierę do ogrania na komputerach osobistych, konsolach Xbox oraz w chmurze. Wyjątkiem jest Coral Island – dostępny na razie tylko na PC.

Abonament PC Game Pass zakupisz tutaj

Więcej ciekawych ofert i promocji na gry, sprzęt i akcesoria dla graczy znajdziesz na naszej specjalnej stronie promocje.gry-online.pl.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.

E3 2021