Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 września 2020, 18:19

autor: "Vergil"

Xbox Game Pass bije kolejny rekord

Za sprawą komunikatu firmy Bethesda Softworks dowiedzieliśmy się, jak dużą popularnością cieszy się usługa Xbox Game Pass. Abonament Microsoftu ma się dobrze, o czym świadczy kolejny pobity przez niego rekord.

W komunikacie, w którym Bethesda Softworks tłumaczy graczom, dlaczego zdecydowała się dołączyć do „rodziny" firmy Microsoft, znalazła się informacja dotycząca nowego rekordu usługi Xbox Game Pass. Jak się okazuje, może się ona pochwalić ponad 15 milionami subskrybentów, co oznacza, że od końca kwietnia przybyło ponad pięć milionów jej abonentów; wówczas to gigant z Redmond informował bowiem o przekroczeniu przez nią magicznej liczby 10 milionów opłacających ją graczy.

Bethesda Softworks nie kryje się również z tym, że wszystkie gry sygnowane jej logo będą dostępne w dniu premiery na PC i konsolach Xbox także w ramach abonamentu Xbox Game Pass. Można więc zaryzykować stwierdzenie, że popularność usługi prędko nie zacznie spadać; wszak graczy chcących sprawdzić w dniu premiery produkcje pokroju wciąż enigmatycznego Starfield raczej nie brakuje.

Xbox Game Pass bije kolejny rekord - ilustracja #1
Gry dostępne w abonamencie Xbox Game Pass mają „na dzień dobry” wielkie grono potencjalnych odbiorców.
  1. Xbox Game Pass – oficjalna strona internetowa