Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2013, 08:26

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Xbox Fitness pozwoli za darmo potrenować przy konsoli Xbox One

Moda na programy treningowe będzie kontynuowana na konsolach nowej generacji. Firma Microsoft zapowiedziała bowiem grę Xbox Fitness dla użytkowników Xboksa One, która oferowana będzie za darmo do końca 2014 roku.

Firma Microsoft zapowiedziała nową grę dedykowaną konsoli Xbox One. Xbox Fitness będzie swego rodzaju programem treningowym, przeznaczonym dla osób, które nie mają czasu spędzać długich godzin na siłowni lub w klubie fitness.

Xbox Fitness w skrócie:
  • Program treningowy typu fitness
  • Ćwiczenia przygotowane przez znanych trenerów (Jillian Michaels, Tracy Anderson, Tony Horton, Shaun T)
  • Do końca przyszłego roku oferowany za darmo, tylko dla użytkowników usługi Xbox Live Gold

Tytuł ma się nieco różnić od dostępnych już na rynku gier typu Zumba Fitness czy EA Sports Active. Produkcja będzie bowiem darmowa dla użytkowników usługi Xbox Live Gold i zaoferuje interaktywne nagrania z ćwiczeniami, przygotowanymi przez znanych trenerów.

Treningi, żłożone z ćwiczeń trwających od 10 minut do godziny, poprowadzą m.in. Jillian Michaels, Tracy Anderson, Tony Horton czy Shaun T. Dzięki nowemu sensorowi Kinect, program umożliwi śledzenie pracy mięśni i zademonstruje graczom, które z nich poddawane są największemu wysiłkowi. Kamera firmy Microsoft odczyta również puls serca i na bieżąco będzie śledzić postępy.

Xbox Fitness zostanie udostępnione w tegorocznym okresie świątecznym, jednak nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery. Co ciekawe, tytuł do działania wymagać ma dwóch abonamentów – Xbox Live Gold i Xbox Fitness Pass. Jednak do końca 2014 roku, przepustka dodawana ma być za darmo do każdej złotej subskrypcji.

Xbox Fitness dostępny będzie za darmo dla użytkowników Xbox Live Gold.

Xbox Fitness ukaże się jeszcze w tym roku.