Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 września 2013, 09:17

autor: Hed

Dead Island Riptide – w weekend zagramy za darmo

W Dead Island Riptide można zagrać za darmo na Steamie. Promocja dotycząca gry wrocławskiego studia Techland potrwa do niedzieli i jest powiązana z obniżką ceny pełnej wersji.

Nudzicie się w weekend? Steam zaprasza na tropikalną wyspę z Dead Island Riptide. - Dead Island Riptide – w weekend zagramy za darmo - wiadomość - 2013-09-27
Nudzicie się w weekend? Steam zaprasza na tropikalną wyspę z Dead Island Riptide.
Dead Island Riptide:
  • W grę można grać za darmo do niedzieli (do godziny 20:00)
  • Tytuł został też przeceniony – na Steamie kosztuje około 57 złotych

Nie macie żadnych planów na weekend? Steam przedstawił pewną propozycję, która może temu zaradzić – darmowy weekend z grą Dead Island Riptide. W produkcję wrocławskiego studia Techland można grać bezpłatnie do niedzielnego wieczora, a konkretniej do godziny 20:00 naszego czasu. Żeby skorzystać z oferty wystarczy zalogować się na konto Steam i kliknąć w odpowiedni przycisk na stronie Riptide. Hordy zombiaków czekają.

Standardowo weekendowa promocja Steam jest powiązana z obniżką ceny pełnej wersji gry. Dzięki temu Dead Island Riptide można kupić za 13,59 euro, czyli około 57 złotych. Przeceną objęto również dwa dodatki – jeden z nich zawiera skórki postaci, a drugi dodatkowe rodzaje broni i inne przedmioty. Ceny nie są najgorsze z polskiego punktu widzenia, chociaż na pewno znajdziecie porównywalną ofertę na wersję pudełkową.

  1. Dead Island Riptide na Steamie

Dead Island Riptide to druga gra z serii Dead Island, którą stworzył wrocławski producent Techland. Tytuł wydany przez firmę Deep Silver jest krótszym epizodem, opowiadającym dalsze losy bohaterów Dead Island. W Riptide wracamy na archipelag tropikalnych wysp, opanowany przez ludzi zamienionych w zombie. Nowością w grze są między innymi sceny obrony „fortów”. Dead Island Riptide zebrał niższe oceny od pierwowzoru, ale wciąż bawi – na przykład w trybie kooperacji.