Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 stycznia 2012, 12:30

autor: Sarge

Wystartowały beta testy gry rFactor 2

Wystartowały oficjalne beta testy gry wyścigowej rFactor 2. Dostęp do nich uzyskają osoby, które przedpremierowo zakupią pełną wersję produkcji studia Image Space.

Studio Image Space rozpoczęło otwarte beta testy gry rFactor 2. Choć nazwa przedsięwzięcia mogłaby sugerować dostępność bety dla wszystkich, to mogą ją wypróbować jedynie osoby, które zapłacą za pełną wersję.

Stosowna licencja kosztuje 43,99 dolary, czyli ok. 150 złotych. Po jej nabyciu w przyszłości automatycznie dostaniemy dostęp także do końcowego produktu. Dokładna instrukcja instalacji jest dostępna pod tym adresem. Warto się z nią zapoznać, szczególnie jeśli korzystacie z systemu Windows Vista lub Windows 7. Mogą bowiem wystąpić pewne problemy z bibliotekami DirectX, których rozwiązanie znajdziecie na wspomnianej stronie.

Wystartowały beta testy gry rFactor 2 - ilustracja #1

W ramach bety twórcy przygotowali dość ograniczoną zawartość. Wybierać można spośród samochodów i tras z lat 60-tych ubiegłego wieku, a także dwóch pojazdów i trzech torów z tzw. zestawu Renault. Klienta do bety znajdziecie w tym miejscu. Ściągacie go pod postacią pliku *.exe, który rozrasta się do 795 MB.

rFactor 2 to kontynuacja jednego z bardziej popularnych symulatorów wyścigów samochodowych dostępnych na PC. Podobnie jak w przypadku pierwowzoru, twórcy zaoferują dużą swobodę w kwestii możliwości tworzenia fanowskich modyfikacji, co po premierze pełnej wersji powinno zapewnić jej niemal nieskończoną żywotność. Data premiery nie jest jeszcze znana.