Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 4 czerwca 2018, 13:15

autor: AlexB

Wystartowała Piłkarska Ruletka 2018 - obstawiaj mecze i wygraj konsolę

Ruszyła kolejna edycja Piłkarskiej Ruletki GOL-a, w której można typować wyniki meczów rozgrywanych w Rosji podczas Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Tradycyjnie do wygrania są atrakcyjne nagrody – konsole, gry piłkarskie oraz roczne Abonamenty Premium VIP na GRYOnline.pl.

Zbliżają się Mistrzostwa Świata w Rosji – prawdziwe święto dla wszystkich miłośników piłki nożnej. Impreza tej rangi to nie tylko olbrzymie emocje na boisku i trybunach, ale również w sferze wirtualnej. Dziś rusza kolejna edycja Piłkarskiej Ruletki GOLa, czyli wyczekiwanej przez wielu czytelników portalu GRYOnline.pl zabawy w przewidywanie wyników meczów, tym razem rozgrywanych w ramach nadchodzącego Mundialu. Na najlepszych typerów czekają rzecz jasna atrakcyjne nagrody. Brzmi kusząco? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z zasadami konkursu i wspólnej zabawy. Powodzenia!

  1. Oficjalna strona Piłkarskiej Ruletki 2018
Wystartowała Piłkarska Ruletka 2018 - obstawiaj mecze i wygraj konsolę - ilustracja #1

Zasady

W Piłkarskiej Ruletce 2018 udział brać mogą wszyscy zarejestrowani użytkownicy portalu GRYOnline.pl. Jeśli nie posiadasz konta, możesz je założyć pod tym adresem. Następnie należy wejść na oficjalną stronę konkursu (link znajdziesz powyżej) i rozpocząć typowanie kolejnych meczów. Musicie pamiętać jednak, że każde spotkanie można obstawiać tylko raz, a podjętego wyboru nie można później zmienić. Dokładnie zatem przemyślcie, czy Wasz faworyt faktycznie ma największe szanse na zwycięstwo, czy jednak konieczne jest dokładniejsze przeanalizowanie sprawy.

Konkurs będzie trwał od 4 czerwca do 15 lipca 2018 roku. Przez ten czas możecie obstawiać tyle meczów, ile chcecie (nie ma obowiązku wytypowania wyników ich wszystkich). Jeśli dobrze wskażecie zwycięzcę spotkania, otrzymacie punkty według następującej tabeli:

  1. Mecz w fazie grupowej – 1 punkt
  2. Mecz w 1/8 finału – 2 punkty
  3. Mecz w ćwierćfinałach – 3 punkty
  4. Mecz w półfinałach – 4 punkty
  5. Mecz o trzecie miejsce – 5 punktów
  6. Finał – 6 punktów

Miejsce w rankingu będzie zależeć od sumy zgromadzonych punktów. Dzień po zakończonym konkursie osoby plasujące się najwyżej otrzymają na swój e-mail podany podczas rejestracji na portalu pytanie konkursowe o treści: „W ilu miastach rozgrywano mecze Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018?”. Uczestnik zobowiązany jest do odpowiedzi na nie w ciągu siedmiu dni roboczych, by móc odebrać nagrodę.

Uwaga! Pamiętajcie, żeby w ustawieniach swojego profilu, konkretnie w zakładce Zgody, zaznaczyć opcję „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)”.

Nagrody

Podczas tegorocznej edycji Piłkarskiej Ruletki GOLa bez wątpienia jest o co walczyć. Zwycięzca konkursu będzie miał możliwość wyboru jednej z trzech konsol – PlayStation 4 Pro, Xbox One X lub Nintendo Switch. Ponadto może on zaproponować konkretną (jedną) grę, którą życzy sobie dostać w bundle'u (bundle to fabryczny zestaw konsola + gra). Zrobimy wszystko co w naszej mocy, by spełnić tę prośbę, o ile w chwili kupna konsoli zaproponowana gra będzie faktycznie dostępna w zestawie z wygranym urządzeniem. W przeciwnym przypadku organizator wybierze inny bundle lub dostarczy samą konsolę. Pamiętajcie, że pod uwagę nie będą brane gry, które nie są dorzucane do konsoli.

Wystartowała Piłkarska Ruletka 2018 - obstawiaj mecze i wygraj konsolę - ilustracja #2

Osoby, które uplasują się na miejscach 1-10 otrzymają grę FIFA 18 lub Pro Evolution Soccer 2018 na wybraną przez laureata platformę sprzętową (dostępne są wersje na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xboksa One albo Xboksa 360) oraz roczny abonament Premium VIP na GRYOnline.pl.