Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 listopada 2019, 10:15

Wystartował kolejny darmowy tydzień z Overwatch

Wystartował kolejny darmowy tydzień z grą Overwatch. Popularną sieciową strzelankę opartą o system bohaterów od firmy Blizzard można sprawdzić na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One do 4 grudnia.

Overwatch, czyli sieciową, drużynową strzelankę opartą o system bohaterów od firmy Blizzard, można było już bezpłatnie sprawdzić wielokrotnie. Jeśli jednak dotąd z jakiś powodów ktoś tego nie zrobił bądź wciąż nie jest pewien, czy warto wydawać pieniądze na ten tytuł, to teraz ma kolejną okazję do testów. Na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One (lecz niestety nie na Nintendo Switch) znów wystartował bowiem darmowy tydzień z popularną multiplayerową produkcją. Aby wziąć w nim udział, musicie zalogować się na platformie Battle.net bądź wejść na kartę Overwatch w sklepach PlayStation Store lub Microsoft Store i kliknąć odpowiedni przycisk. Uwaga! Jeśli zamierzacie bawić się na konsolach to pamiętajcie, że wymagany jest abonament PlayStation Plus albo Xbox Live Gold.

Co takiego można sprawdzić podczas darmowego tygodnia z grą Overwatch? Wszystko, co obecnie gra ma do zaoferowania, czyli podzielonych na trzy klasy 31 bohaterów posiadających indywidualne umiejętności, 28 zróżnicowanych map i szereg trybów rozgrywki. Nic nie stoi także na przeszkodzie, by wziąć udział w specjalnym wyzwaniu Łaski, w ramach którego do 2 grudnia za wygrywanie meczów i oglądanie transmisji z rozgrywek można zdobyć wyjątkowe przedmioty kosmetyczne, takie jak grafitti czy legendarna skórka dla bohaterki. Więcej szczegółów na temat tego wydarzenia znajdziecie w tym miejscu.

Podczas darmowego tygodnia można na przykład wziąć udział w wyzwaniu Łaski. - Wystartował kolejny darmowy tydzień z Overwatch - wiadomość - 2019-11-28
Podczas darmowego tygodnia można na przykład wziąć udział w wyzwaniu Łaski.

Równolegle z darmowym tygodniem, na platformie Battle.net oraz w sklepach PlayStation Store i Microsoft Store trwa promocja na Overwatch. Standardową edycję pecetowej wersji gry kupicie już za 14,99 euro (około 64 złote), natomiast Legendarną za 19,99 euro (około 86 złotych). Warto pamiętać, że jak zwykle wszystkie postępy poczynione podczas bezpłatnych testów zostaną przeniesione do pełnoprawnego wydania tytułu.

W przyszłym roku Overwatch będzie obchodził swoje czwarte urodziny. Tytuł wciąż jest regularnie aktualizowany, chociażby o nowe mapy czy bohaterów. Obecnie firma Blizzard pracuje także nad kontynuacją tytułu, która została oficjalnie zapowiedziana podczas tegorocznej edycji BlizzConu. Będzie ona dzieliła serwery ze swoją poprzedniczką, co oznacza, że gracze obu części będą mogli rywalizować między sobą, również na nowych mapach pochodzących z sequela. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj i tutaj.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Overwatch
  2. Overwatch - poradnik do gry
  3. Overwatch - kompendium wiedzy