Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2012, 09:55

autor: Muninn

Wypuszczono trailer i screeny z Altitude0, gry zręcznościowej o wyścigach samolotów

W Internecie pojawił się trailer i screeny z gry Altitude0, w której będzie można zasiąść za sterami wyścigowych awionetek. Twórcy kładą nacisk przede wszystkim na dynamiczną akcję i współzawodnictwo w emocjonującym trybie multiplayer.

Studio Gugila wypuściło trailer swojej debiutanckiej produkcji pod tytułem Altitude0. Będzie to zręcznościowa gra wyścigowa, w której zasiądziemy za sterami fantazyjnie pomalowanych samolotów. Tytuł zostanie specjalnie zaprojektowany do wspólnej zabawy z innymi graczami przez Internet, współzawodniczenia z nimi oraz zdobywania przy tym różnych osiągnięć.

Wypuszczono trailer i screeny z Altitude0, gry zręcznościowej o wyścigach samolotów - ilustracja #1

W trakcie lotu konieczne będzie nie tylko wyprzedzenie przeciwników i dotarcie do mety na pierwszej pozycji, ale także umiejętne manewrowanie pomiędzy stojącymi na trasie słupami. Rozgrywkę będą uatrakcyjniać także profity, które gracz otrzyma po pokonaniu przeszkody w odpowiedni sposób (np. pojazd otrzyma chwilowe przyspieszenie, jeżeli gracz przeleci przez bramkę niebezpiecznie blisko linii drzew). Twórcy chcą, żeby gracze w trakcie zabawy czuli się i myśleli jak piloci wyścigowi, unikający przeszkód dzięki zręcznym manewrom w powietrzu.

Oprócz tego zapowiedziano, że gracze będą mogli sami projektować i tworzyć nowe trasy wyścigowe.

Studio obiecuje udostępnić w najbliższym czasie demo Altitude0. Niestety nie wiadomo, kiedy ukaże się pełna wersja gry. Produkcja studia Gugila jest przeznaczona na komputery PC. Poniżej prezentujemy gameplay oraz screeny, pochodzące z gry.

Wypuszczono trailer i screeny z Altitude0, gry zręcznościowej o wyścigach samolotów - ilustracja #2
Wypuszczono trailer i screeny z Altitude0, gry zręcznościowej o wyścigach samolotów - ilustracja #3
Wypuszczono trailer i screeny z Altitude0, gry zręcznościowej o wyścigach samolotów - ilustracja #4
Wypuszczono trailer i screeny z Altitude0, gry zręcznościowej o wyścigach samolotów - ilustracja #5

Ostatnia aktualizacja: 2012-06-21

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Altitude0: Lower & Faster

Altitude0: Lower & Faster