Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 10 sierpnia 2019, 08:15

autor: Serek

Wypróbuj za darmo usługę ESO Plus w The Elder Scrolls Online

Studio ZeniMax Online poinformowało, że gracze mogą skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego ESO Plus - opcjonalnej subskrypcji do gry The Elder Scrolls Online. Oferta ograniczona czasowo.

Smaug też się znajdzie. - Wypróbuj za darmo usługę ESO Plus w The Elder Scrolls Online - wiadomość - 2019-08-10
Smaug też się znajdzie.

W grze The Elder Scrolls Online ruszył Orsisnium Event. Z tej okazji możecie wypróbować abonament ESO Plus za darmo do 13 sierpnia (do godziny 16:00). Wydrzenie pozwoli zdobyć unikalne nagrody i wykonywać codzienne zadania we Wrothgar, czyli krainie orków. Dla osób, które jeszcze nie spróbowały swoich sił w produkcji studia ZeniMax Online, a uwielbiają klimat The Elder Scrolls, jest to świetna okazja, by nadrobić zaległości.

Przypomnijmy, że to już kolejna promocja (poprzednia była w maju tego roku), w której gracze mogą przetestować subskrypcję ESO Plus za darmo. Dla tych, którzy nie wiedzą, ESO Plus to opcjonalna usługa, oferująca dostęp do szeregu benefitów. Wśród nich są: pełen dostęp do wszystkich pakietów DLC, torba rzemieślnicza (z nieograniczonym miejscem na materiały), podwójna przestrzeń w banku, premia do zdobywanego doświadczenia i złota (w wysokości 10%) i inne.

Musicie jednak pamiętać, że Crown Points, które co miesiąc otrzymują stali członkowie ESO Plus, nie będą przyznawane użytkownikom korzystającym z określonej czasowo darmowej wersji próbnej. A co trzeba zrobić, żeby skorzystać z triala? Zalogować się do The Elder Scrolls Online, wejść do Crown Store, odszukać zakładkę ESO Plus i wybrać Free Trial. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

TESO jest dostępne na PC, Xboksie One oraz PlayStation 4. Aby zagrać, należy jednorazowo zakupić grę i cieszyć się nią bez dodatkowych opłat (B2P). Abonament ESO Plus to wydatek około 55 złotych za miesiąc, ale nie jest on konieczny, by grać. Istnieją także oferty półroczne i roczne.

  1. Oficjalna strona internetowa gry The Elder Scrolls Online
  2. Recenzja The Elder Scrolls Online - ani to Skyrim, ani świetne MMO
  3. Poradnik The Elder Scrolls Online
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - Wszystko o konsoli i jej grach
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited