Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 maja 2013, 16:40

autor: moir

Wyniki finansowe największych koncernów okiem redakcji – materiał wideo

W ciągu ostatnich kilku dni mieliśmy prawdziwy wysyp wyników finansowych - wszyscy wielcy wydawcy kolejno publikowali swoje raporty. Specjalnie dla was Łosiu i Gambrinus, członkowie redakcji GRY-OnLine.pl, omówili bieżące doniesienia i podjęli próbę zawyrokowania na temat przyszłej sytuacji na rynku.

Miniony tydzień obfitował w publikowane licznie raporty i wyniki finansowe największych wydawców oraz producentów w branży. Kiedy już wszyscy wielcy gracze odsłonili karty i czarno na białym widać komu poszło lepiej, a komu gorzej, nadszedł czas na małe podsumowanie. W zaprezentowanym materiale wideo Łosiu i Gambrinus z redakcji GRY-OnLine.pl opowiedzą o tym, co ich zdaniem doprowadziło do takiej, a nie innej sytuacji na rynku. Postarają się także przewidzieć dalsze posunięcią oraz przyszłe plany koncernów.

Zachęcamy do samodzielnego zapoznania się z opublikowanymi dotychczas raportami finansowymi. Zebraliśmy i omówiliśmy je w specjalnie przygotowanych wiadomościach, których listę znajdziecie poniżej.

  1. Dobra sprzedaż Dark Souls i Soul Calibur V. Wyniki finansowe Namco Bandai
  2. Aliens: Colonial Marines sprzedało się w liczbie ponad 1,3 mln egzemplarzy
  3. Activision wciąż na topie – Call of Duty i Skylanders rządzą, WoW traci subskrybentów
  4. Raport finansowy Sony - znaczna poprawa kondycji firmy
  5. Resident Evil 6 nie spełnił oczekiwań - wyniki finansowe firmy Capcom