Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 31 sierpnia 2018, 17:22

Stara konsola w zamian za zniżkę na zakup Xboksa One X i grę FIFA 19 za złotówkę

Markety Media Expert przygotowały ciekawą promocję dla graczy. Oddając starą konsolę Xbox 360, otrzymamy zniżkę na zakup Xboksa One X oraz grę FIFA 19 za złotówkę. Akcja trwać będzie od 1 do 21 września.

Markety elektroniczne Media Expert oraz firma Microsoft zorganizowały specjalną promocję dla xboksowych graczy. W dniach 1-21 września, we wszystkich 450 sklepach sieci będziemy mogli oddać swojego wysłużonego Xboksa 360, w wersji Core, Premium, Elite, Slim lub Super Slim, by w zamian otrzymać 250 złotych zniżki na zakup nowego Xboksa One X. Oznacza to, że cena konsoli, która w katalogu Media Expert kosztuje 2099 złotych, po wykorzystaniu rabatu wyniesie 1849 złotych. W ramach bonusu w nasze ręce trafi także kupon pozwalający nabyć grę FIFA 19 za złotówkę. Dodajmy, że tytuł zadebiutuje w sprzedaży 28 września, a więc już po zakończeniu akcji.

Konsola pojawiła się w sprzedaży w listopadzie ubiegłego roku - Stara konsola w zamian za zniżkę na zakup Xboksa One X i grę FIFA 19 za złotówkę - wiadomość - 2018-08-31
Konsola pojawiła się w sprzedaży w listopadzie ubiegłego roku

Przypomnijmy, że Xbox One X pojawił się w sprzedaży w listopadzie ubiegłego roku. Urządzenie jest określane przez producenta jako najszybsza konsola na świecie. Sprzęt wyposażono w ośmiordzeniowy procesor o taktowaniu 2.3 GHz i układ graficzny z 40. jednostkami obliczeniowymi o częstotliwości 1172 MHz. Do tego dochodzi jeszcze 12 GB pamięci RAM GDDR5, a także napęd Blu-ray obsługujący filmy w UHD 4K. Wiele z wydanych gier wykorzystuje dodatkową moc sprzętu, oferując grafikę w 4K oraz wsparcie dla technologii HDR. Xbox One jest też w pełni kompatybilny z kilkuset grami z Xboksa 360.

  1. Oficjalna strona konsoli Xbox One
  2. Oficjalna strona Media Expert