Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 czerwca 2019, 13:20

Wyjątkowy mod graficzny do StarCraft: Remastered od Carbot Animations

YouTube'owy kanał Carbot Animations przygotował we współpracy z firmą Blizzard specjalną nakładkę graficzną do gry StarCraft: Remastered, która zmienia oprawę wizualną kultowego RTS-a na kreskówkową. Zadebiutuje ona 10 lipca bieżącego roku.

Jesteście fanami kreskówek? Chcielibyście wrócić do gry StarCraft: Remastered, lecz szukacie pewnej odmiany? Jeśli tak, to wkrótce będziecie mieli powody do zadowolenia. Pracownicy kanału Carbot Animations, którzy publikują na YouTube różne zabawne animacje związane między innymi z produkcjami Blizzarda, nawiązali współpracę z gigantem z Irvine i przygotowali specjalną nakładkę graficzną, która zmienia oprawę wizualną remastera popularnej strategii na rysunkową, przywodzącą na myśl produkcje wrzucane na wspomniane konto. Zadebiutuje ona 10 lipca bieżącego roku. Nie wiadomo na razie, ile trzeba będzie za nią zapłacić.

Warto zaznaczyć, że nakładka, którą możecie zobaczyć w akcji na powyższym materiale filmowym, nie ograniczy się jedynie do zmiany grafiki we wszystkich trybach w grze. Bardziej kreskówkowe staną się również poszczególne menu, interfejs, a nawet odprawy misji. Dzięki temu całość nabierze mniej poważnego i bardziej przyjaznego młodszym odbiorcom klimatu. Kolejne przejście kampanii w StarCraft: Remastered oraz stanięcie w szranki z innymi graczami w trybie multiplayer mając włączony ten styl graficzny powinno zatem stanowić wyraźne urozmaicenie standardowej zabawy.

Prowadzący kanał Carbon nie kryją zadowolenia z tego, jak prezentuje się kreskówkowa nakładka graficzna do StarCraft: Remastered. Cytując słowa z wklejonego wyżej filmiku:

Wygląda to jak zupełnie nowa gra. To niesamowite, jak prosta zmiana grafiki może sprawić, że produkcja wydaje się świeża i inna.

StarCraft w stylu kreskówkowym? Z pewnością znajdą się osoby, które się na to skuszą. - Wyjątkowy mod graficzny do StarCraft: Remastered od Carbot Animations - wiadomość - 2019-06-21
StarCraft w stylu kreskówkowym? Z pewnością znajdą się osoby, które się na to skuszą.

Kreskówkowa nakładka graficzna do wychodzi niemal dwa lata po premierze StarCraft: Remastered. Produkcja ta stanowi odświeżoną wersję kultowej gry RTS z 1998 roku oraz dodatku do niego, Brood War. Przypominamy, że już wkrótce zremasterowanego wydania doczeka się również inna słynna produkcja od firmy Blizzard – Warcraft III: Reign of Chaos. Warcraft III: Reforged, gdyż tak się ono nazywa, ma zadebiutować jeszcze w tym roku.

  1. Oficjalna strona gry StarCraft: Remastered
  2. StarCraft: Remastered - poradnik do gry