Na targach CAGGTUS 2026 zaprezentowano nowy zwiastun Warhammer 40,000: Dawn of War 4. Widowiskowy materiał przybliża fanom wyczekiwaną strategię od studia KING Art Games.
Podczas tegorocznych targów CAGGTUS w Lipsku studio KING Art Games przypomniało o sobie fanom strategii czasu rzeczywistego, publikując nowy zwiastun gry Warhammer 40,000: Dawn of War 4.
Materiał wideo potwierdził także szerokie okno premiery ustalone na ten rok, więc gracze nie powinni obawiać się ewentualnego opóźnienia.
Warto przypomnieć, że produkcja, która pierwotnie została zapowiedziana w 2025 roku, wprowadzi system „synchronicznych zabójstw” znany z oryginalnego Warhammer 40,000: Dawn of War. W najnowszej odsłonie twórcy chcą jednak go jeszcze dodatkowo udoskonalić.
Dawn of War 4 będzie także wyjątkowe z jeszcze jednego powodu – w nasze ręce po raz pierwszy oddany zostanie grywalny Prymarcha.
Dziękujemy za przeczytanie artykułu.
Ustaw GRYOnline.pl jako preferowane źródło wiadomości w Google
1

Autor: Kamil Kleszyk
Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.