Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 października 2021, 14:15

autor: Edyta Jastrzębska

Wychowane przez wilki - sezon 2. z przybliżoną datą premiery

Nowy zwiastun ciepło przyjętego ubiegłorocznego serialu Wychowane przez wilki ujawnia przybliżoną datę premiery drugiego sezonu.

Wyprodukowany przez Ridleya Scotta serial sci-fi Wychowane przez wilki wreszcie doczekał się przybliżonej daty premiery drugiego sezonu. Produkcja, która zadebiutowała w 2020 roku i odniosła duży sukces na platformie HBO GO, wróci na ekrany na początku 2022 roku. Datę podano w krótkim zwiastunie, który pokazywany jest przed seansem Diuny na HBO Max. Możecie zobaczyć go na poniższym filmiku.

Serial Wychowane przez wilki opowiada historię dwóch androidów nazywanych Matką i Ojcem, których zadaniem jest wychowywanie ludzkich dzieci na planecie Kepler-22b po tym, jak Ziemia została zniszczona podczas wielkiej wojny. Gdy w ludzkiej kolonii zaczynają narastać konflikty na tle religijnym, zagrażające jej istnieniu, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem.

Do znanej z pierwszego sezonu obsady, w której znaleźli się Amanda Collin, Abubakar Salim, Winta McGrath, Naimh Algar, Travis Fimmel, Jordan Loughran, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Aasiya Shah, Ivy Wong i Matias Varela, dołączają: Peter Christoffersen, James Harkness, Selina Jones, Morgan Santo, Kim Engelbrecht i Jennifer Saayeng.

  1. Raised by Wolves – serial SF od HBO dostanie 2. sezon
  2. Najlepsze nowe seriale 2020 roku – co warto obejrzeć? Lista
  3. Najlepsze nowe seriale, które znajdziesz poza Netflixem