filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 26 października 2021, 14:15

Wychowane przez wilki - sezon 2. z przybliżoną datą premiery

Nowy zwiastun ciepło przyjętego ubiegłorocznego serialu Wychowane przez wilki ujawnia przybliżoną datę premiery drugiego sezonu.

Wyprodukowany przez Ridleya Scotta serial sci-fi Wychowane przez wilki wreszcie doczekał się przybliżonej daty premiery drugiego sezonu. Produkcja, która zadebiutowała w 2020 roku i odniosła duży sukces na platformie HBO GO, wróci na ekrany na początku 2022 roku. Datę podano w krótkim zwiastunie, który pokazywany jest przed seansem Diuny na HBO Max. Możecie zobaczyć go na poniższym filmiku.

Serial Wychowane przez wilki opowiada historię dwóch androidów nazywanych Matką i Ojcem, których zadaniem jest wychowywanie ludzkich dzieci na planecie Kepler-22b po tym, jak Ziemia została zniszczona podczas wielkiej wojny. Gdy w ludzkiej kolonii zaczynają narastać konflikty na tle religijnym, zagrażające jej istnieniu, androidy przekonują się, że kontrolowanie ludzkich wierzeń jest trudnym i niebezpiecznym zadaniem.

Do znanej z pierwszego sezonu obsady, w której znaleźli się Amanda Collin, Abubakar Salim, Winta McGrath, Naimh Algar, Travis Fimmel, Jordan Loughran, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Aasiya Shah, Ivy Wong i Matias Varela, dołączają: Peter Christoffersen, James Harkness, Selina Jones, Morgan Santo, Kim Engelbrecht i Jennifer Saayeng.

  1. Raised by Wolves – serial SF od HBO dostanie 2. sezon
  2. Najlepsze nowe seriale 2020 roku – co warto obejrzeć? Lista
  3. Najlepsze nowe seriale, które znajdziesz poza Netflixem

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa. W GRYOnline.pl zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach oraz grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej