Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 września 2017, 09:38

autor: Góral

WWE 2K18 ukaże się na PC-tach w tym samym dniu, co na konsolach

Firma 2K Games i studio Yuke's sprawiło fanom serii WWE 2K miłą niespodziankę. Okazało się, że tegoroczna odsłona cyklu ukaże się na PC-tach w tym samym dniu, co na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Seria WWE 2K przyzwyczaiła nas do tego, że kolejne odsłony pojawiają się na PC-tach jakiś czas po konsolowych wydaniach. W tym roku będzie inaczej i WWE 2K18 zadebiutuje 17 października od razu na PlayStation 4, Xboksie One oraz komputerach osobistych, o czym poinformowano w oficjalnym komunikacie. Gra dostępna będzie na wszystkich platformach w dwóch wydaniach – standardowym i Deluxe Edition. Druga z wymienionych zapewnia wcześniejszy dostęp do produkcji (cztery dni przed premierą), ale tylko na sprzęcie Sony i Microsoftu. W przypadku graczy PC-towych pozostaje reszta bonusów, czyli:

  • Kurt Angle jako osobowość WWE „American Hero” i ECW „Wrestling Machine” (tylko w ramach pre-orderów – DLC dodawane także do standardowej wersji);
  • przepustka sezonowa;
  • WWE Legends oraz rywale Johna Ceny – Batista i Rob Van Dam;
  • John Cena w wersji ECW One Night Stand (2006) i WrestleMania 26 (2010).
Alleluja! Nowa część WWE 2K ukaże się na PC-tach w tym samym dniu, co na konsolach. - WWE 2K18 ukaże się na PC-tach w tym samym dniu, co na konsolach - wiadomość - 2017-09-26
Alleluja! Nowa część WWE 2K ukaże się na PC-tach w tym samym dniu, co na konsolach.
WWE 2K18 w skrócie:
  1. gra sportowa dla fanów wrestlingu;
  2. ukaże się 17 października bieżącego roku na konsolach XOne i PS4 oraz PC-tach;
  3. pojawi się także na Switchu – premiera odbędzie się jesienią (dokładny termin nie jest znany).

Przypominamy jeszcze, że WWE 2K18 ukaże się nie tylko na konsolach Xbox One i PlayStation 4 oraz PC-tach, ale także na Switchu firmy Nintendo. W tym przypadku nieznany jest jeszcze dokładny termin premiery – wydawca mówi jedynie o tegorocznej jesieni. Wersja ta ma być bardzo rozbudowana i zaoferuje szereg nowości znanych z pozostałych wydań, w tym system detekcji wagi zawodników, „tysiące nowych animacji” czy też nowy silnik renderujący. Do tego doją m.in. tryby MyCAREER i Road to Glory oraz Dynamic Creation Suite, czyli bardzo rozbudowany kreator postaci, aren i materiałów wideo. Krótko pisząc, będzie to praktycznie taka sama gra, jak na mocniejszym sprzęcie, a do tego w przenośnej wersji.