Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 sierpnia 2014, 11:05

autor: Draug

WWE 2K15 – nowe tryby gry i edycja kolekcjonerska

Poznaliśmy garść świeżych informacji na temat gry WWE 2K15, dotyczących nowych trybów zabawy. Zademonstrowano też edycję kolekcjonerską o nazwie Hulkamania Edition, dedykowaną postaci Hulka Hogana. Omawiany tytuł zadebiutuje 31 października 2014 roku na X360, PS3, XOne i PS4.

WWE 2K15 w skrócie:
  • Producent: Yuke’s
  • Wydawca: 2K Sports
  • Gatunek: sporty walki – wrestling
  • Platformy sprzętowe: X360, PS3, XOne, PS4
  • Termin premiery: 31 października 2014

Studio Yuke’s i firma 2K Sports przekazały garść nowych wiadomości na temat gry WWE 2K15 za pośrednictwem serwisu IGN. Na pierwszy plan wysuwają się tutaj informacje dotyczące dwóch niedostępnych wcześniej form rozgrywki. 2K Showcase będzie swoistym rozwinięciem trybu 30 Years of Wrestlemania, mającego debiut w poprzedniej odsłonie – ponownie otrzymamy historyczną kampanię, jednak tym razem będzie to opowieść (w dwóch epizodach) koncentrująca się na rywalizacji między pojedynczymi zawodnikami, którzy odcisnęli piętno na dziejach wrestlingu (nie wiemy jeszcze, o jakich postaciach mowa). Druga nowość wśród form zabawy to MyCareer, czyli bogata kampania dla wrestlera wykreowanego od podstaw przez gracza; mamy tu do czynienia z zapożyczeniem trybu o tej samej nazwie z gry NBA 2K14. Niestety, kariera w tej postaci będzie zarezerwowana wyłącznie dla posiadaczy WWE 2K15 w wersji na konsole obecnej generacji (Xbox One, PlayStation 4).

Pierwszy screenshot z gry WWE 2K15 (wersja na konsole ósmej generacji). - WWE 2K15 – nowe tryby gry i edycja kolekcjonerska - wiadomość - 2014-08-05
Pierwszy screenshot z gry WWE 2K15 (wersja na konsole ósmej generacji).

Serwis IGN stał się również źródłem informacji na temat edycji kolekcjonerskiej omawianego tytułu, ochrzczonej jako Hulkamania Edition. Jak może sugerować nazwa, będzie to wydanie dedykowane legendzie wrestlingu, jaką jest Hulk Hogan. „Kolekcjonerka” stanie się dostępna jedynie dla gry w wersji na platformy sprzętowe ósmej generacji (Xbox One, PlayStation 4), a jej nakład wyniesie 25 tysięcy egzemplarzy. Cena na rynku amerykańskim została ustalona na poziomie 99,99 dolarów (ok. 300 zł). Oprócz gry, w skład Hulkamania Edition wchodzi:

  • Ekskluzywne pudełko;
  • Karta kolekcjonerska z odręcznym podpisem Hulka Hogana;
  • Unikatowa winylowa figurka z podobizną Hogana;
  • Kawałek maty pokrywającej ring, na którym Hogan pojawił się 10 marca tego roku w ramach Monday Night Raw;
  • Dwa dodatki DLC z czterema zawodnikami – Hulkiem Hoganem i Stingiem w dwóch odmianach (prezent zarezerwowany dla osób, które złożą zamówienie przedpremierowe).

Na koniec przypomnijmy, że WWE 2K15 zadebiutuje na światowym rynku 31 października bieżącego roku. W tytuł zagrają jedynie miłośnicy wrestlingu posiadający konsole siódmej (Xbox 360, PlayStation 3) i ósmej generacji (Xbox One, PlayStation 4).

Wizualizacja wydania Hulkamania Edition. - WWE 2K15 – nowe tryby gry i edycja kolekcjonerska - wiadomość - 2014-08-05
Wizualizacja wydania Hulkamania Edition.