Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 marca 2020, 16:26

autor: Entelarmer

„Worms, w jakie jeszcze nie graliście” - Team17 teasuje nową grę z serii

Studio Team17 opublikowało teaser trailer nowej odsłony serii Worms. Brytyjski zespół obiecał też rychłe ujawnienie pierwszych informacji na temat gry.

Robacza zaraza z Wielkiej Brytanii powraca. - „Worms, w jakie jeszcze nie graliście” - Team17 teasuje nową grę z serii - wiadomość - 2020-03-09
Robacza zaraza z Wielkiej Brytanii powraca.

Minęło sporo czasu od premiery ostatniej części serii Worms (zresztą całkiem udanej). Jeśli po prawie czterech latach zdążyliście się stęsknić za uroczymi (i morderczymi) robakami, ostatni wpis Team17 na Twitterze zapewne przyjmiecie z entuzjazmem. Brytyjskie studio zamieściło informację o nowej odsłonie znanego cyklu, najwyraźniej mającej ukazać się w tym roku. Szczegółów nie podano, ale wzmianka o 2020 roku zdaje się wskazywać na tegoroczny debiut tytułu. Ogłoszeniu towarzyszy krótki zwiastun, który możecie obejrzeć poniżej.

Trudno wywnioskować cokolwiek na podstawie tych informacji. Z wpisu wynika, że możemy spodziewać się znaczących zmian, ale poza tym nie podano nic więcej. Na szczęście twórcy nie każą nam długo czekać na szczegóły – te mamy poznać „wkrótce”. Miejmy nadzieję, że oznacza to „w ciągu najbliższych dni”, a nie „za parę tygodni”, a zespół Team17 nie poskąpi nam konkretów czy nawet pokazu rozgrywki.