Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2016, 09:33

autor: Góral

World of Warships - Steven Seagal zadebiutował w roli kapitana

Fani gry World of Warships do 14 grudnia mogą starać się zdobyć 77 tysięcy bazowych PD, dzięki którym odblokują nowego kapitana - słynnego aktora kina akcji Stevena Seagala.

Firma Wargaming przygotowała niecodzienną niespodziankę dla fanów World of Warships. Otóż do popularnej sieciowej gry akcji dołączył sam Steven Seagal – słynny aktor filmów kina akcji, który został dowódcą z sześcioma punktami umiejętności i setką flag sygnałowych Zulu Hotel (+50% PD dla dowódcy). By go otrzymać, musicie do 14 grudnia zdobyć 77 tysięcy bazowych PD, bawiąc się w bitwach losowych, rankingowych, drużynowych albo w trybie współpracy. Wydarzenie otwarte jest dla wszystkich zainteresowanych osób – zarówno starych wyjadaczy, którzy stoczyli już niejedną bitwę, jak i graczy dopiero zaczynających swoją przygodę z World of Warships, choć ci drudzy muszą najpierw osiągnąć dziesiąty poziom konta w grze.

World of Warships - Steven Seagal zadebiutował w roli kapitana - ilustracja #1

Steven Seagal (ur. 10 kwietnia 1952 roku) to dla wielu osób kultowy amerykański aktor. Wystąpił on w szeregu filmów, wśród których można wymienić chociażby Nico, Liberator, Na zabójczej ziemi czy W morzu ognia. Ponadto Seagal jest także muzykiem, biznesmenem, przyjacielem Władimira Putina, pracował w policji i nauczał sztuki walki. World of Warships to nie pierwsza gra, w której wystąpił. W 1993 roku zapowiedziano Steven Seagal Is: The Final Option – dwuwymiarowego beat ‘em upa. Produkcja jednak nie została ukończona, ale w tym miejscu możecie zagrać w jej wczesną wersję.

Steven Seagal gościł już na statku, ale nie w roli kapitana, a jako kucharz (Liberator z 1992 roku). - World of Warships - Steven Seagal zadebiutował w roli kapitana - wiadomość - 2017-07-03
Steven Seagal gościł już na statku, ale nie w roli kapitana, a jako kucharz (Liberator z 1992 roku).
World of Warships w skrócie:
  • gra MMO free-to-play;
  • dostępna na komputerach osobistych;
  • pozwala sterować rozmaitymi okrętami wojennymi;
  • w roli kapitana pojawił się aktor Steven Seagal.

World of Warships to jedna z kilku gier firmy Wargaming opartych na podobnych zasadach, co słynne World of Tanks. W tym przypadku nie walczymy jednak przy pomocy czołgów, lecz okrętów wojennych, podzielonych na takie klasy jak niszczyciele, krążowniki, pancerniki oraz lotniskowce. Rozgrywka ma zręcznościowy charakter, aczkolwiek poszczególne maszyny starano się odtworzyć tak, by jak najbardziej odpowiadały rzeczywistym odpowiednikom. W związku z tym nie tylko wyglądają jak prawdziwe, ale także są opisane szeregiem rozmaitych statystyk. Tytuł dostępny jest obecnie tylko na komputerach osobistych.

World of Warships - Steven Seagal zadebiutował w roli kapitana - ilustracja #3