Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 listopada 2020, 19:25

autor: Entelarmer

World of Warcraft świętuje 16. rocznicę i rozdaje prezenty

Firma Blizzard rozpoczęła obchody 16. urodzin World of Warcraft. Do premiery Shadowlands gracze otrzymają prezent za zalogowanie się w grze, w której znajdą parę okolicznościowych atrakcji.

Blizzard Entertainment świętuje kolejną, już 16. rocznicę premiery World of Warcraft. Jak zwykle twórcy przygotowali garść atrakcji dla wszystkich, którzy w czasie obchodów odwiedzą sieciowe Azeroth. Gracze logujący się do gry nie później niż 22 listopada znajdą w swojej skrzynce drobny upominek: przesyłkę ze specjalną walutą (Timewarped Badges, do wydania na okolicznościowe nagrody), pakiet dający bonus do zdobywanego doświadczenia i reputacji na czas trwania wydarzenia oraz list wzywający na spotkanie do Stormwind lub Orgrimmaru. Rzecz jasna, każda postać gracza otrzyma taki podarunek.

List pozwoli Wam na podjęcie się specjalnego zadania, które zlecą dwaj historycy: Ju’pa oraz LLore. Każdego dnia możecie dwa razy spróbować odpowiedzieć na pytania dotyczące WoW-a albo też zmierzyć się ze „starymi wrogami”. W obu przypadkach zdobędziemy więcej okolicznościowej waluty. Tę zyskamy (wraz z innymi łupami) także za walkę z paroma klasycznymi bossami, którzy tymczasowo wrócili do World of Warcraft. Ponownie możemy się też podjąć misji w Alterac Valley, aczkolwiek w nieco zmienionej formie i pod inną nazwą (Korrak’s Revenge), by zdobyć m.in. dwa nowe wierzchowce (po jednym dla Hordy i Przymierza). Poza tym pozostaje wybrać się na imprezę do Caverns of Time i potańczyć lub zagrać w nietypową odmianę piłki nożnej.

World of Warcraft świętuje 16. rocznicę i rozdaje prezenty - ilustracja #1
WoW wciąż się trzyma całkiem nieźle. Byle do osiemnastki!

Niejako przy okazji powrócił również festyn Darkmoon Faire, aczkolwiek tylko do 8 listopada. Resztę atrakcji będziecie mogli sprawdzić do 22 listopada. Nie żeby gracze mogli narzekać na nudę następnego dnia. Wtedy bowiem w końcu ukaże się rozszerzenie Shadowlands.