Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 listopada 2020, 19:05

autor: Froozyy

World of Warcraft - streamer pobił rekord szybkości w levelowaniu

Streamer DesMephisto pobił wczoraj rekord w najszybszym osiągnięciu maksymalnego poziomu w grze World of Warcraft. Dokonał tego w niespełna 4 godziny.

Do premiery ósmego dodatku do najpopularniejszego MMORPG-a World of Warcraft zostało jeszcze nieco czasu, ale jak widać, gracze potrafią sobie umilić oczekiwanie na nowe rozszerzenie. Jeden ze streamerów o nicku DesMephisto postanowił pobić rekord w najszybszym osiągnięciu maksymalnego poziomu w grze (czyli 50. po wprowadzonych niedawno zmianach). Udało mu się tego dokonać w oszałamiającym czasie 3 godzin i 33 minut, nawet mimo końcowych problemów z graczami, którzy chcieli mu w tym przeszkodzić. Pełen zapis transmisji z bicia rekordu znajdziecie tutaj.

Oczywiście ustanowienie rekordu nie było dziełem przypadku. Streamer podchodził do niego wielokrotnie, osiągając coraz lepszy wynik, by ostatecznie przejść samego siebie i pobić go o ok. 45 minut. Aby tego dokonać, wybrał klasę Death Knight i musiał korzystać ze wzmocnienia przyznawanego na 16. rocznicę gry (zapewnia ono o 16% więcej doświadczenia) oraz umiejętnie stosować techniki szybkiej podróży m.in. za pomocą Hearthstone’a. Dokładną analizę jego sposobu na pobicie rekordu znajdziecie tutaj.

Najnowszy dodatek do WoW-a – Shadowlands – ukaże się 23 listopada tego roku na komputerach osobistych. Wczoraj dowiedzieliśmy się, że powracający gracze mają okazję wskoczyć do gry za darmo od 5 do 9 listopada, aby sprawdzić ostatnie rozszerzenie Battle for Azeroth.