Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lutego 2018, 12:35

autor: Adrian Werner

World of Tanks - ruszyły beta-testy wersji 1.0

Firma Wargaming przygotowała dla fanów World of Tanks sporo atrakcji. Ruszyły właśnie beta-testy wersji 1.0, a na standardowych serwerach zaimplementowano patch 9.22, oferujący m.in. nowe czołgi oraz ulepszenia systemu losującego bitwy.

Już teraz można przetestować część z atrakcji, jakie przyniesie wersja 1.0. - World of Tanks - ruszyły beta-testy wersji 1.0 - wiadomość - 2018-02-09
Już teraz można przetestować część z atrakcji, jakie przyniesie wersja 1.0.

Sporo się dzieje w World of Tanks. Autorzy wypuścili patcha 9.22, zorganizowali promocję pozwalającą uzyskać obniżki cen nowych czołgów w zamian za zwrot starych maszyn oraz przede wszystkim uruchomili beta-testy wersji 1.0.

  1. Oficjalna strona World of Tanks

Beta testy wersji 1.0

Społeczność World of Tanks z niecierpliwością wyczekuje aktualizacji 1.0, która ma kompletnie przerobić oprawę graficzną dzięki przestawieniu gry na nowy silnik Core, zaoferować zremasterowane mapy oraz rozbudować ścieżkę dźwiękową o liczne nowe utwory.

Patch 1.0 ukaże się w marcu, ale już teraz można sprawdzić te ulepszenia w zakrojonych na szeroką skalę beta-testach. Dostępne są one dla wszystkich graczy, którzy zarejestrowali konto przed godziną 21:59 3 lutego tego roku. Aby wziąć w nich udział, wystarczy ściągnąć klienta testowego.

Beta ma być wieloetapowa i co pewien czas wzbogacana będzie o nowe elementy. Na początek udostępniono 29 zremasterowanych map, kilka dodatkowych utworów muzycznych i przerobione dźwięki otoczenia.

Patch 9.22

Studio Wargaming wypuściło także patcha 9.22 do gry World of Tanks. Łatka zadebiutowała co prawda 7 lutego, ale tradycyjnie wprowadzenie wszystkich zmian trochę potrwało i np. Tryb Twierdzy został wyłączony na 24 godziny od premiery aktualizacji. Teraz wszystko już działa prawidłowo i gracze mogą nacieszyć się licznymi nowościami.

Patch przyniósł zmiany w radzieckich czołgach średnich. Dodano Object 430U, który wraz z dostępnym wcześniej Object 430 tworzy teraz nową gałąź pojazdów szturmowych.

Z kolei w przypadku radzieckich czołgów ciężkich dodano Object 705A, stanowiący ukoronowanie alternatywnej linii zaczynającej się od IS-M na poziomie VIII i przechodzącej przez Object 705 na poziomie IX. Cechą szczególną tych maszyn są wieże w tylnej części kadłuba.

Łatka zaktualizowała również radzieckie niszczyciele czołgów dodając Object 268 v.4. Zastąpił on dotychczasowego lidera tej gałęzi, czyli Object 263, który został przeniesiony do poziomu IX. Z linii tej usunięto również SU-122-54.

Patch 9.22 nie ograniczył się do zmian w dostępnych maszynach. Łatka wprowadziła również ulepszenia systemu losującego, które mają sprawić, że częściej będziemy trafiali na tryby umieszczone na liście preferowanych. Ponadto rozpoczęto nowy sezon Bitew Rankingowych.

Wymiana czołgów w systemie Trade In

Przy okazji zaktualizowania World of Tanks do wersji 9.22 dodano również opcję zwrotu starych czołgów premium, co pozwoli nabyć nowe maszyny w obniżonej cenie. Oferta ta jest ograniczona czasowo – możemy z niej skorzystać do 6:00 w środę, 21 lutego.