Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 20 kwietnia 2018, 13:50

autor: AlexB

Wiosenna CYFROgratka w Sklepie GRYOnline.pl

Ruszyła CYFROGratka w Sklepie GRYOnline.pl. Przez kolejnych siedem dni będzie można zakupić z atrakcyjnymi rabatami cyfrowe wersje takich tytułów, jak Cities: Skylines, BeatCop czy Mafia III.

Wiosna w pełni. Za oknami świeci słońce i śpiewają ptaki – pogoda idealna na dłuższe wypady poza dom. Jednak pomiędzy grillem a kolejną wycieczką rowerową warto też spędzić chwilę przy dobrej grze. Jeśli akurat takowej poszukujesz, z pomocą przychodzi Sklep GRYOnline.pl. Rozpoczęła się w nim bowiem kolejna edycja CYFROgratki, czyli wielkiej promocji na cyfrowe wersje popularnych tytułów. Rabatami sięgającymi nawet 90% objętych zostało ponad 1000 pecetowych pozycji i dodatków od takich producentów, jak 2K, Rockstar czy Warner Bros. Godne zainteresowania są zwłaszcza Mafia III, która została przeceniona o 60%, oraz Cities: Skylines w edycji Deluxe i Kholat z cenami obniżonymi o 75%. Ponadto w promocji znajdziemy polskie BeatCop, BioShock Infinite, Euro Truck Simulator 2 z dodatkami, pierwszą i drugą część Wiedźmina, DmC: Devil May Cry i wiele, wiele więcej. Każdy powinien znaleźć zatem coś dla siebie. Wyprzedaż zakończy się w czwartek 26 kwietnia. Uwaga! W przeciwieństwie do poprzednich edycji CYFROgratek, tym razem oferty będą aktywne przez cały czas trwania akcji (lub do wyczerpania zapasów).

Podczas CYFROgratki można kupić w atrakcyjnych cenach ponad 1000 gier i dodatków. - Wiosenna CYFROgratka w Sklepie GRYOnline.pl - wiadomość - 2018-04-20
Podczas CYFROgratki można kupić w atrakcyjnych cenach ponad 1000 gier i dodatków.

Wybrane oferty z CYFROgratki

W Sklepie GRYOnline.pl trwa również wiosenna promocja na gry i konsole 3DS/2DS. Pełną jej ofertę możecie znaleźć tutaj.