Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 grudnia 2014, 13:53

autor: luckie

Wieści ze świata (GTA Online, Far Cry 4, Panache Digital Games) 19/12/2014

Dziś piszemy m.in. o świątecznej zawartości do GTA Online, pierwszym DLC do Far Cry 4 oraz nowej grze współtwórcy serii Assassin's Creed. Witamy w wieściach ze świata – codziennej porcji krótkich wiadomości.

Promocje Steama

Świąteczna wyprzedaż, dzień 1, WWW

GTA Online

Poczuj świąteczną atmosferę w Grand Theft Auto Online - Wieści ze świata (GTA Online, Far Cry 4, Panache Digital Games) 19/12/2014 - wiadomość - 2014-12-19
Poczuj świąteczną atmosferę w Grand Theft Auto Online

Grand Theft Auto Online otrzymało już obiecane bonusy świąteczno-zimowe, umilające wieloosobową rozgrywkę. Wśród nich pojawiają się nowe rodzje broni, pojazdy, stroje i okazyjne maski – wszystko to do wykorzystania za darmo do 5 stycznia. Ponadto całe Los Santos pokrył śnieg, w związku z czym można brać udział w drużynowych bitwach na śnieżki. Co więcej, w pierwszy dzień Bożego Narodzenia w naszym ekwipunku pojawią się nowe przedmioty, a Nowy Rok uczcimy pokazem wirtualnych sztucznych ogni. Więcej szczegółów znajdziecie w tym miejscu.

Far Cry 4

Escape from Durgesh Prison to tytuł pierwszego DLC do gry Far Cry 4 wchodzącego w skład przepustki sezonowej. Głównymi bohaterami dodatku będą Ajay i Hurk, którzy trafiają do tytułowego więzienia. Zadaniem graczy ma być uwolnienie się, znalezienie broni i bezpieczne dotarcie do punktu ewakuacji. Wyzwanie to będzie się dało ukończyć samemu, bądź w trybie kooperacji. Escape from Durgesh Prison ukaże się 13 stycznia 2015 roku.

Panache Digital Games

Patrice Désilets zdradził, że wraz z założonym niedawno studiem Panache Digital Games pracuje nad produkcją w skali AAA. Nowy tytuł współtwórcy serii Assassin’s Creed będzie survivalową grą akcji TPP osadzoną w realiach historycznych. Brzmi trochę jak skasowany jakś czas temu projekt 1666, do którego prawa Désilets próbował uzyskać od firmy Ubisoft na drodze sądowej. Nie wiadomo, czy w końcu udało mu się odkupić tę markę, czy też może wykorzysta ogólną ideę do stworzenia czegoś podobnego. Przypominamy, że 1666 miało być grą mocno przypominającą flagową serię Ubisoftu o zakapturzonych zabójcach. Data 1666 mogłaby sugerować osadzenie akcji w średniowiecznym Londynie za czasów wielkiego pożaru.

Galeria obrazków

Polecamy Waszej uwadze najnowsze obrazki w galeriach…

  1. Landmark
  2. Tropico 5: Waterborne
  3. Everybody's Gone to the Rapture
  4. Scamper
  5. Bloodborne

Galeria filmów

…a także najnowsze filmy z gier:

  1. Tropico 5: Waterborne trailer
  2. Halo 5: Guardians multiplayer beta trailer
  3. Final Fantasy Type-0 HD Traitors of Orience
  4. Evolve Upiór