Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CDP.pl Press Release" 30 października 2009, 22:41

Wielki Konkurs Efekt Serii II –start w poniedziałek

Przypominamy, że już 2 listopada, w poniedziałek rusza wielki konkurs związany z seriami gier CD Projekt - EFEKT SERII II!

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Przypominamy, że już 2 listopada, w poniedziałek rusza wielki konkurs związany z seriami gier CD Projekt - EFEKT SERII II!

Na uczestników czekają nagrody gwarantowane – wartościowe gry od CD Projekt oraz GOG.com, a w wielkim finale do zgarnięcia są megaatrakcyjne nagrody główne – 3x zestaw Xbox360 60GB HDD + gry Halo3 i Halo Wars!

Zasady konkursu są proste:

W czasie trwania konkursu – od 2 listopada do 31 grudnia 2009 wystarczy zarejestrować na stronie www.cdprojekt.pl dowolne gry z serii eXtra Klasyka, TOPSELLER lub Platynowa Kolekcja.

Za ich rejestrację uczestnicy otrzymują punkty – odpowiednio:

  1. Platynowa Kolekcja – 3 punkty,
  2. TOPSELLER – 2 punkty,
  3. eXtra Klasyka - 1 punkt.

Punkty można w każdej chwili wymieniać na nagrody gwarantowane – gry od CD Projekt i GOG.com , serwisu cyfrowej dystrybucji z najlepszymi klasykami na komputery PC w języku angielskim.

Jeżeli chcesz powalczyć o jedną z trzech atrakcyjnych konsol Xbox360, zrób zwariowane zdjęcie lub przygotuj grafikę związaną z seriami CD Projekt. Szanse na wygraną mają te prace, które najbardziej rozbawią lub zaszokują Jury składające się z pracowników CD Projekt. Zdjęć możesz wysłać tyle, ile zgromadzisz punktów. Zasada jest prosta – jeden punkt – jedno zgłoszenie, niezależnie od punktów wykorzystanych na nagrody gwarantowane.

Lista nagród, szczegóły konkursu i regulamin znajdą się już w poniedziałek na stronie konkursowej – efekt2.cdprojekt.com

Nie przegapcie okazji – już w ten weekend warto kupić grę z serii eXtra Klasyka, TOPSELLER lub Platynowa Kolekcja!