Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 10 stycznia 2016, 16:30

autor: Góral

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - weź udział w aukcjach serwisu GRY-Online.pl

Serwis GRY-Online.pl po raz dwunasty wspomoże Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy w corocznej zbiórce. W związku z jej nadchodzącym finałem przygotowaliśmy dla Was cztery zestawy gier oraz gadżetów (m.in. z Wiedźmina 3, Fallouta i Mad Maksa), które możecie wylicytować. Cały dochód uzyskany z ich sprzedaży, tak samo jak pieniądze zarobione na niedzielnych abonamentach, zostanie przekazany fundacji.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - weź udział w aukcjach serwisu GRYOnline.pl - ilustracja #1

W najbliższą niedzielę, 10 stycznia, odbędzie się 24. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku, postanowiliśmy wraz z naszymi partnerami zaangażować się w zbiórkę pieniędzy, tym razem przeznaczonych na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów. Oprócz środków pozyskanych z kilku aukcji, o których piszemy niżej, przekażemy także cały dochód z abonamentów Premium, które zakupicie (liczą się zarówno nowe subskrypcje, jak i przedłużenia obecnych) w dniu finału, czyli w niedzielę.

Kolekcjonerski zestaw gadżetów z gry Fallout 4

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - weź udział w aukcjach serwisu GRYOnline.pl - ilustracja #2

Na tej aukcji oferujemy wyjątkowy zestaw przeznaczony dla fanów serii Fallout, zawierający koszulkę z podobizną Vault Boya (rozmiar L), przypinki, wybrane utwory ze ścieżki dźwiękowej z gry, opakowanie steelbook, figurkę bobbleheada, kubek, 85-stronicowy album The History of Fallout (w wersji angielskiej), a także plastikową maskę z podobizną Vault Boya.

Wiedźmin 3 z autografami twórców + zestaw gadżetów

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - weź udział w aukcjach serwisu GRYOnline.pl - ilustracja #3

Druga aukcja z pewnością zainteresuje niejednego miłośnika gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, gdyż w zestawie znajduje się rzeczony tytuł, w wersji na konsolę PlayStation 4, z autografami twórców. Oprócz niego oferujemy także rozszerzenie Serca z Kamienia (również na PS4) wraz dwoma taliami do Gwinta, 4 smycze na szyję z logo gry, 4 breloki z repliką wiedźmińskiego amuletu Geralta oraz dwie koszulki z logo gry w rozmiarze M.

Kurtka skórzana z gry Mad Max + gra na PC

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - weź udział w aukcjach serwisu GRYOnline.pl - ilustracja #4

Dla fanów Mad Maxa mamy grę studia Avalanche w wersji na komputery PC, stylizowane na łuski kieliszki oraz główną atrakcję tego zestawu, czyli skórzaną kurtkę z naszywką z logo produkcji w rozmiarze L-XL.

Piłka z autografem Marcina Gortata i gra NBA 2K16

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - weź udział w aukcjach serwisu GRYOnline.pl - ilustracja #5

Ostatni pakiet przygotowaliśmy z myślą o miłośnikach koszykówki i naszego reprezentanta w lidze NBA – Marcina Gortata. Licytacja dotyczy podpisanej przez sportowca gry NBA 2K16 (wersja na konsolę PlayStation 4) oraz oficjalnej piłki NBA od firmy Spalding, również z autografem Marcina.

Zachęcamy więc do licytowania przedmiotów, a na koniec serdecznie dziękujemy naszym partnerom za dostarczenie tych wyjątkowych przedmiotów.