Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 29 lipca 2020, 16:48

autor: Entelarmer

Wiedźmin vs Superman - Henry Cavill walczy ze sobą na grafice fana

Eren Gürocak stworzył grafikę poświęconą Henry'emu Cavillowi. Artysta zobrazował pojedynek między dwoma najbardziej znanym kreacjami aktora: wiedźminem Geraltem z Rivii oraz Supermanem.

Wiedźmin vs Superman - Henry Cavill walczy ze sobą na grafice fana - ilustracja #1
Henry Cavill mierzy się ze swoją dawną rolą na fanowskiej grafice.

Wiedźmiński serial Netfliksa mógł podzielić publiczność (co widać po nominacjach do gali Emmy 2020), ale większość widzów nie miała zastrzeżeń co do występu Henry’ego Cavilla. Przeciwnie, ich zdaniem brytyjski aktor spisał się na medal i jego kreacja Geralta z Rivii to jeden z najlepszych elementów serialu. Nic więc dziwnego, że w ostatnich miesiącach aktor wzbudza spore zainteresowanie. Swoje trzy grosze postanowił dołożyć Eren „Erathrim” Gürocak na Instagramie. Artysta zaprezentował swój ostatni obraz, przedstawiający Cavilla jako Geralta, ale też niezwykłego przeciwnika wiedźmina – Supermana. Grafikę możecie zobaczyć poniżej.

Wiedźmin vs Superman - Henry Cavill walczy ze sobą na grafice fana - ilustracja #2
Źródło: Instagram.

Do czasu premiery Wiedźmina główna rola w Człowieku ze stali (2013) była najbardziej rozpoznawalną kreacją aktorską Cavilla. Nawet po skromnym sukcesie filmu oraz porażce dwóch kolejnych obrazów z Brytyjczykiem w roli superbohatera z Metropolis fani liczyli na powrót aktora do tej roli. Nadzieję dawały doniesienia z maja. Henry Cavill miał negocjować ponowne zagranie Supermana, aczkolwiek nie w kontynuacji Człowieka ze stali. Gwiazdora zobaczymy na pewno w Lidze sprawiedliwości, a dokładniej – alternatywnej wersji filmu z 2017 roku w reżyserii Zacka Snydera, znanej powszechnie jako Snyder Cut.

Na razie jednak otrzymaliśmy jedynie potwierdzenie wznowienia produkcji drugiego sezonu historii Geralta. Nawet jeśli plotki o powrocie Cavilla w roli Supermana są zgodne z prawdą, to przy trwającej epidemii (tylko wczoraj w USA odnotowano około 60 tysięcy nowych przypadków) może minąć wiele czasu, nim zobaczymy Cavilla w roli człowieka ze stali. Przypomnijmy, że serial Wiedźmin dostępny jest wyłącznie za pośrednictwem Netfliksa. Doładowanie platformy możecie zakupić na przykład tutaj.