Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 grudnia 2022, 19:30

Zobacz koreańskie wersje Geralta i Ciri z crossoveru Wiedźmina 3 z Lost Ark

Dowiedzieliśmy się, kiedy na zachodnie serwery Lost Ark trafi zawartość będąca wynikiem crossoveru MMORPG studia Smilegate z Wiedźminem 3.

Źródło fot. PlayLostArk.com.
i

Zapowiedziany w czerwcu 2022 roku crossover Lost Ark i Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu stał się niedawno faktem – przynajmniej w koreańskiej wersji MMORPG od studia Smilegate. Zachodni gracze muszą poczekać na wiedźmińską zawartość do stycznia 2023 roku.

Jeśli złapaliście się za głowę, widząc grafikę koncepcyjną towarzyszącą tej wiadomości (powyżej), to rzućcie okiem na poniższą – tak prezentują się „koreańskie” wersje postaci Geralta i Ciri.

Zobacz koreańskie wersje Geralta i Ciri z crossoveru Wiedźmina 3 z Lost Ark - ilustracja #1

Źródło: PlayLostArk.com.

Ale spokojnie – w grze wyglądają nieco inaczej. Prawdę mówiąc, dość podobnie jak w trzecim Wiedźminie – są tylko może nieco bardziej wygładzone. Zresztą obejrzyjcie poniższy trailer – jeśli jeszcze go nie widzieliście – i przekonajcie się sami.

Wiedźmińska zawartość w Lost Ark to nie tylko nowa wyspa, zadania i możliwość spotkania się z Geraltem, Ciri, Yennefer, Triss czy Jaskrem. To również okazja, aby zdobyć unikalną zawartość – blizny, którymi da się „przyozdobić” postać, karty, struktury do twierdzy, emotikony etc.

Dokładną datę premiery wiedźmińskiej aktualizacji do Lost Ark mamy poznać na początku stycznia. Kto wie, być może przyniesie ona także nową klasę postaci – Aeromancerkę, którą znacznie bardziej swojsko można nazwać pogodynką. W koreańskiej wersji gry jest ona dostępna od lipca 2022 roku. Więcej szczegółów na jej temat znajdziecie tutaj.

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej