Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 maja 2022, 16:00

W nowej parodii Wiedźmina 3 Geralt walczy z wampirzycą i własną żądzą

W nowej parodii Wiedźmina od grupy Viva La Dirt Geralt ma problem z wampirzycą. Głównie przez własne libido.

W serii Witcher Logic youtube’owy kanał Viva La Dirt League bynajmniej nie poprzestał na naśmiewaniu się z wiedźmińskich zmysłów oraz skłonności do gromadzenia zadań i zażywania „magicznych” mikstur. W czwartym odcinku parodii Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu twórcy wzięli na warsztat słabość Geralta do płci pięknej. W filmie o wiele mówiącym tytule The problem with horny witchers (w luźnym tłumaczeniu: Problem z chutliwymi wiedźminami) owa przywara dała mu się we znaki przy spotkaniu z krwiożerczą bruxą. Materiał możecie obejrzeć poniżej.

Już w książkach Sapkowskiego Geralt nie był specjalnie zainteresowany dotrzymywaniem wierności Yennefer (jeśli w ogóle można to tak nazwać). Studio CD Projekt Red również nie było skore do ugrzeczniania Białego Wilka – dość wspomnieć karty romansowe z pierwszej gry. Także w Dzikim Gonie nie brakowało zadań, które mogły w taki czy inny sposób doprowadzić do intymnych stosunków nie tylko z Yennefer – właściwie mieliśmy cały rozbudowany wątek z „pełnoprawną” alternatywą w postaci Triss, a na tym lista „opcji” dla wiedźmina się nie kończyła.

W przyszły piątek ma ukazać się piąty, finałowy odcinek parodii. W międzyczasie warto sprawdzić inne dzieła Viva La Dirt League – na kanale znajdziemy też filmiki drwiące z Władcy Pierścieni, PUBG-a czy FPS-ów w ogóle.