Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 maja 2015, 20:05

autor: Pirlond

Wiedźmin 3: Dziki Gon ze zwiastunem premierowym. Świetnym

Premiera Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu nadchodzi wielkimi krokami – produkcja trafi do sprzedaży w najbliższy wtorek, 19 maja. To jakze bardzo ważne wydarzenie dla większości polskich graczy (a podejrzewam, że i nie tylko ich) CD Projekt RED uczciło publikując nowy zwiastun gry. Co tu dużo pisać – warto go obejrzeć.

Deweloperzy ze studia CD Projekt RED zdążyli już nas przyzwyczaić do tego, że zwiastuny promujące ich gry stoją na wysokim poziomie. Nie inaczej jest tym razem – opublikowany przez nich z okazji zbliżającej się premiery trailer Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu robi naprawdę niesamowite wrażenie (można śmiało nawet stwierdzić, że jakością zbliżony jest do materiałów produkowanych przez Blizzarda). Filmik trwa niespełna cztery minuty i możemy na nim zobaczyć (uwaga, spoiler) Geralta toczącego walkę z kobiecym wampirem. Samo starcie jest oczywiście efektowne, a przy tym brutalne (koniec spoilera). Nie będę jednak zdradzał wam konkretnych szczegółów – po prostu warto obejrzeć zwiastun samemu, bo twórcy wykonali przy nim kawał świetnej roboty.

Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się 19 maja na PC, XONE i PS4 w pełnej polskiej wersji językowej.

Wiedźmin 3: Dziki Gon jest trzecią, a zarazem ostatnią grą o przygodach Geralta z Rivii. W przeciwieństwie do poprzednich odsłon cyklu, produkcja w dużo większym stopniu czerpie z książkowego pierwowzoru. Poza tym świat, który gracze będą eksplorować w trakcie zabawy, został znacznie powiększony, a jego struktura jest nieco bardziej otwarta.