Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2014, 09:00

autor: Meehow

Wiedźmin 3: Dziki Gon z drugą grywalną postacią; zobacz nowy trailer

Wiedźmin 3: Dziki Gon zaoferuje możliwość wcielenia się w inną postać oprócz Geralta. Oprócz tego, CD Projekt RED wypuściło do sieci nowy zwiastun trzeciego Wiedźmina.

Najbardziej wyczekiwana obecnie polska gra, Wiedźmin 3: Dziki Gon, zaoferuje możliwość wcielenia się w drugą postać, nie tylko, jak dotychczas, w Geralta z Rivii – taką informacją podzielili się deweloperzy ze studia CD Projekt RED na gamingowej gali Game Awards w amerykańskim Las Vegas. Choć twórcy rodzimego Wiedźmina nie poszli o krok dalej i nie uchylili bezpośrednio rąbka tajemnicy w temacie tożsamości drugiej grywalnej postaci, to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że najprawdopodobniej będzie to Ciri [jest to jednak tylko moja spekulacja – przyp. Meehow]. Przy okazji dzisiejszej rewelacji udostępniono także nowiutki, przepełniony akcją zwiastun trzeciej odsłony wiedźmińskiej trylogii dostępny powyżej. Oprócz Geralta i tytułowego Dzikiego Gonu, pojawiają się w nim Ciri i Yennefer, jak również wiedźmin Lambert, a przynajmniej ktoś o podobnej do jego aparycji.

Wokół trzeciego Wiedźmina było w ostatnim czasie głośno. Nie tylko mogliśmy obejrzeć film wprowadzający z gry, ale także nowy, 30-minutowy gameplay. Wiemy również, że wszyscy gracze, którzy zakupią kopię Wiedźmina 3: Dziki Gon, przed lub po premierze, otrzymają 16 darmowych dodatków DLC. Warto również zapoznać się z naszą recenzją planszówki Wiedźmin Gra Przygodowa, dostępnej na komputery osobiste oraz urządzenia mobilne z systemami Android i iOS.

Debiut trzeciej części Wiedźmina zbliża się wielkimi krokami. Nastąpi on 24 lutego 2015 roku na pecetach oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.