Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 października 2014, 17:31

autor: Góral

Wiedźmin 3: Dziki Gon - opublikowano rozgrywkę z polskiej wersji gry

Firma CDP.pl opublikowała ponad półgodzinny materiał prezentujący rozgrywkę z polskiej wersji gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Jest to więc pierwsza okazja (chyba, że uczestniczyliście w pokazie gry na PGA 2014) do zaznajomienia się z rodzimą lokalizacją wyczekiwanej produkcji.

Firma CDP.pl udostępniła materiał wideo z prezentacji gry Wiedźmina 3: Dziki Gon na zakończonych już targach Poznań Game Arena. Nagranie trwa ponad pół godziny i skupia się wyłącznie na rozgrywce. Niektóre fragmenty mogliśmy już obejrzeć na wcześniejszych pokazach, ale tym razem możemy zaznajomić się z polską wersją językową wyczekiwanej produkcji z gatunku RPG akcji od studia CD Projekt RED. Nie ma co ukrywać, że jak cała gra, tak i lokalizacja zapowiada się przynajmniej bardzo dobrze. Dodatkowo zachęcam również do obejrzenia zaprezentowanego kilka dni temu intra gry. Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych 24 lutego 2015 roku.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to trzecia odsłona popularnej serii gier RPG akcji od studia CD Projekt RED. Gracze ponownie pokierują wiedźminem Geraltem, który tym razem musi zmierzyć się z tytułowym Dzikim Gonem. Produkcja zapowiada się na jedną z najważniejszych w 2015 roku i obowiązkowy tytuł dla fanów gatunku. Jednocześnie będzie to pierwsza odsłona serii, która od razu trafi na konsole i komputery osobiste. „Jedynka” bowiem ukazała się tylko na PC-tach, a „dwójka” została przeniesiona na Xboksa 360 dopiero po 11 miesiącach od premiery na „blaszakach”.

Wiedźmin 3: Dziki Gon - opublikowano rozgrywkę z polskiej wersji gry - ilustracja #1