Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 6 grudnia 2014, 09:40

autor: Entelarmer

Godzilla na PlayStation 3 i PlayStation 4 latem 2015 roku

Firma Bandai Namco Games ujawniła na tegorocznej gali Game Awards kolejny zwiastun Godzilli – gry na konsole PlayStation 3 oraz PlayStation 4. W rolę jednego z najsłynniejszych wielkich potworów wszech czasów wcielimy się już w 2015 roku.

A mówili rodzicom, żeby nie zostawiać Godzilli samej w domu… - Godzilla na PlayStation 3 i PlayStation 4 już latem - wiadomość - 2014-12-06
A mówili rodzicom, żeby nie zostawiać Godzilli samej w domu…

Nowa gra o Godzilli od firmy Bandai Namco Games, subtelnie zatytułowana Godzilla, pierwszy raz została zapowiedziana jako japoński exclusive na konsolę PlayStation 3 w czerwcu tego roku (zwiastun z czerwca możecie obejrzeć tutaj). Tymczasem na gali Game Awards 2014 twórcy ujawnili, że tytuł ukaże się na zachodzie latem 2015 roku. Co więcej, dostępny będzie również na PlayStation 4.

O samej grze póki co wiadomo niewiele. Jako Godzilla będziemy, rzecz jasna, zwiedzać Tokio, po drodze depcząc, podpalając oddechem i ogólnie siejąc zniszczenie na wszelkie sposoby znane z filmów o wielkich potworach. Przyjemność z rozgrywki ma wzmacniać Movie-Style Camera Angle System, pozwalający obejrzeć efekty naszych działań z widoków, które fani Godzilli i spółki bez trudu rozpoznają.

Tytuł ma oferować kilka trybów rozgrywki, przy czym jak dotąd znamy nazwy trzech z nich: Mission, Diorama oraz King of the Monsters. Pierwszy to zapewne dobrze znane z innych gier misje z wyznaczonym celem, Diorama ma pozwolić graczom umieścić Godzillę w różnych sceneriach i okolicznościach w celu wykonania epickich fotografii, zaś tryb Króla Potworów to po prostu potyczki z najslynniejszymi potworami znanymi z serii (na zwiastunie można zobaczyć chociażby Mothrę, Króla Ghidoraha oraz Mechagodzillę).

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Centrum PlayStation 5 - wszystko o konsoli i jej grach

Centrum PlayStation 5

Wszystko o konsoli i jej grach

Zobacz Więcej
Godzilla

Godzilla