Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 sierpnia 2014, 16:20

autor: Góral

Wiedźmin 3: Dziki Gon - obejrzyj fragmenty zabawnej prezentacji gry na Comic-Conie

Twórcy gry Wiedźmin 3: Dziki Gon opublikowali materiał wideo ze swojego panelu z konwentu Comic-Con. Zaprezentowaną w San Diego rozgrywkę obejrzymy w najbliższych dniach, a dziś możemy zaznajomić się z zabawnym rozwiązaniem niefortunnej sytuacji, która przydarzyła się deweloperom. W drodze na imprezę stało się bowiem coś z ich komputerami i gameplay pozbawiony był głosów postaci. Na miejscu jednak znalazł się Doug Cockle, aktor podkładający głos Geraltowi, którego poproszono o pomoc.

W lipcu w San Diego odbył się konwent Comi-Con na którym nie mogło zabraknąć twórców ze studia CD Projekt Red. Deweloperzy na swoim panelu (jego zapis obejrzycie poniżej) pokazali rozgrywkę z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, która zostanie opublikowana w Internecie w najbliższych dniach. Prezentacja nie do końca poszła jednak po myśli przedstawicieli studia, gdyż podczas lotu do USA komputery uległy uszkodzeniu i przestały odgrywać mówione dialogi bohaterów. Wydawało się więc, że zgromadzone osoby obejrzą niemy film, na szczęście na miejscu był Doug Cockle, aktor użyczający głosu Geraltowi, którego poproszono o czytanie rozmówek. Zabawny rezultat niefortunnego wydarzenia obejrzycie na powyższym materiale wideo.

Pozostając w temacie udźwiękowienia trzeciego Wiedźmina, zachęcam do przeczytania naszego wywiadu z Marcinem Przybyłowiczem – głównym kompozytorem produkcji, który zdradził kilka ciekawostek dotyczących prac nad wyczekiwaną grą RPG.

Wiedźmin 3: Dziki Gon ukaże się 24 lutego 2015 roku na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych. Firma CDP.pl liczy, że tytuł okaże się wielkim hitem na całym świecie, w tym także w Polsce, w której planuje sprzedać 150-200 tysięcy egzemplarzy gry. Poprzednie odsłony trafiły łącznie do ponad 7 mln osób, ale przypominam, że „jedynka” ukazała się wyłącznie na PC-tach, a „dwójka” dopiero rok po premierze na „blaszakach” zawitała na konsolę Xbox 360. Wydaje się więc, że szanse na ogromny sukces są spore.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon