Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 czerwca 2015, 11:30

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Wiedźmin 3: Dziki Gon - karcianka Gwint dostępna jako mod do Tabletop Simulator

Osoby posiadające Tabletop Simulator, z zazdrością spoglądające na użytkowników gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, w której znajduje się karcianka Gwint, mogą za darmo pobrać modyfikację, umożliwiającą zabawę w rzeczonej mini gierce, bez konieczności posiadania produkcji studia CD Projekt RED.

Właściciele Tabletop Simulator mogą bawić się wiedźminowską karcianką Gwint. - Wiedźmin 3: Dziki Gon - karcianka Gwint dostępna jako mod do Tabletop Simulator - wiadomość - 2015-06-14
Właściciele Tabletop Simulator mogą bawić się wiedźminowską karcianką Gwint.

Wiedźmin 3: Dziki Gon to nie tylko wciągająca przygoda, ale także rozmaite aktywności dostępne w świecie gry. Jedną z nich Gwint, czyli rozbudowana wirtualna karcianka. Deweloperzy przywiązali sporą uwagę do tej atrakcji, oferując ponad 150 unikalnych kart, 4 frakcje, rozmaite możliwości rozgrywania potyczek itd. Krótko pisząc, pewnie niejeden z Was złapał bakcyla i z chęcią ujrzałby Gwinta jako samodzielny projekt. Niestety obecnie takowego nie ma w planach, ale osoby korzystające z Tabletop Simulator mogą za darmo pobrać nową modyfikację, która pojawiła się w steamowym warsztacie. Tytuł umożliwia zabawę w rzeczonej karciance, w ramach potyczek dwóch graczy. Nie jest to dokładna kopia mini gierki stworzonej przez studio CD Projekt RED, ale jeżeli nie posiadacie gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, a skusiliście się na Tabletop Simulator, to bez wątpienia warto sprawdzić ten projekt.

Wiedźmin 3: Dziki Gon dostępny jest na konsolach PlayStation 4, Xbox One i komputerach osobistych od 19 maja bieżącego roku. Produkcja odniosła spory sukces, zgarniając świetne oceny w mediach oraz sprzedając się w pierwszych dwóch tygodniach w ponad 4 milionach egzemplarzy (z czego 1,3 mln na PC-tach). Co ciekawe, znakomite wyniki sprzedażowe mogą być źródłem problemów firmy CD Projekt. Okazało się bowiem, że ujawnienie tych danych mogło zaszkodzić inwestorom. Sprawą obecnie zajmuje się Komisja Nadzoru Finansowego i niewykluczone, że nałoży ona na spółkę akcyjną CD Projekt S.A. kary finansowe.