Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 maja 2021, 11:50

Wiedźmin 2 obchodzi 10. urodziny - promocja i darmowy pakiet bonusów

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów obchodził wczoraj swoje 10. urodziny. CD Projekt świętuje okrągłą rocznicę, rozdając pakiety darmowych bonusów i przeceniając gry z serii.

Od premiery Wiedźmina 2 minęło już 10 lat, podczas gdy Wiedźmin 3 jutro będzie świętował 6. rocznicę debiutu na rynku. Z okazji urodzin czołowych gier polskiego dewelopera, CD Projekt postanowił obdarować fanów Geralta z Rivii pakietem darmowych niespodzianek, związanych z produkcjami osadzonymi w świecie wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego, oraz promocją na platformie GOG, w ramach której możemy uzupełnić swoje biblioteki o brakujące tytuły z wiedźmińskiego cyklu (i nie tylko).

Z okazji wiedźmińskich urodzin CD Projekt udostępnił za darmo kolekcję darmowych materiałów bonusowych zwaną The Witcher Goodies Collection. W paczce znajdziemy niespodzianki do każdego wiedźmińskiego tytułu w portfolio polskiego dewelopera (w tym Wiedźmińskich Opowieści) - między innymi tapety, książki, sceny zza kulis oraz nagranie koncertu Video Game Show - The Witcher 3 Wild Hunt Concert, który możemy obejrzeć w rozdzielczości 4K (lub niższej). Pakiet można za darmo przypisać do swojego konta GOG do godziny 17:00 czasu polskiego 20 maja 2021.

Promocje na gry CD Projektu

Poza darmowym pakietem wiedźmińskich dóbr GOG przygotował promocję na wszystkie gry CD Projektu. W ramach przeceny produkcje można nabyć nawet do 85% taniej.

Przecena potrwa do 24 maja 2021 do godziny 17:00.