Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 29 czerwca 2018, 18:04

Weź udział w konkursie The Crew 2 - wygraj grę oraz gadżety!

Wraz z Ubisoft Polska zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie z okazji premiery The Crew 2 - do wygrania egzemplarze gry oraz gadżety!

Weź udział w konkursie The Crew 2 - wygraj grę oraz gadżety! - ilustracja #1 Zapraszamy Was do kolejnego konkursu na GRY-Online! Z okazji premiery drugiej odsłony serii gier wyścigowych The Crew, wraz z Ubisoft Polska, przygotowaliśmy dla Was nietypowy konkurs - zapraszamy wszystkich uczestników, którzy chcą… zaplanować własną trasę wyścigową po Nowym Jorku!

Szczegółowe zasady konkursu

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie? Należy przygotować pracę do zadania:

Zaplanuj trasę wyścigu po Nowym Jorku, którą będzie można pokonać przy użyciu trzech różnych środków transportu – auto, samolot i motorówka – odwiedzając jak najwięcej interesujących miejsc.

W wyzwaniu pomoże Wam serwis Mapy Google, gdzie będziecie mogli dokładnie zaplanować swoją trasę. Tak stworzoną mapę z zaznaczonymi punktami oraz opisem miejsc w postaci tekstu umieszczacie później w wątku forumowym konkursu. Pamiętajcie, że cała trasa nie może przekroczyć 30 kilometrów, a ilość nowojorskich miejsc ograniczona jest do 10.

Ponadto:

  • Zgłoszenie należy przedstawić w komentarzu na dedykowanym wątku forum w terminie do 22 lipca 2018 roku włącznie. Przygotowaliśmy dla Was przykładowe zgłoszenie, które pomoże Wam w zabawie.
  • Lista miejsc może zostać wzbogacona krótkim wyjaśnieniem lub historyjką o tym, dlaczego je wybraliście. Limit takiego tekstu nie może przekroczyć 2 000 znaków bez spacji.
  • W przypadku wygranej warunkiem otrzymania nagrody jest wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych w sekcji „moje gry-online.pl” (punkt: „Chcę otrzymywać specjalnie do mnie skierowane informacje i promocje oraz brać udział w konkursach (…)” w zakładce „Ustawienia”), a także poprawne wypełnienie danych adresowych w sekcji „moje gry-online.pl” (przycisk „uaktualnij/zmień swoje dane” w zakładce „Ustawienia”) oraz odpowiedź na maila wysłanego przez Organizatorów.

Dokładny regulamin konkursu dostępny jest na stronie konkursowej.

Nagrody

Dla uczestników przygotowaliśmy 5 nagradzanych miejsc.

I miejsce - limitowany kufer TC2 a w nim: - bluza „koledżówka” The Crew 2, czapka, 2 smycze i gra The Crew 2 Edycja Standard (PC)

II miejsce - bluza koledżówka, czapka, smycze i gra The Crew 2 Edycja Standard (PC)

III miejsce - czapka, smycze i gra The Crew 2 Edycja Standard (PC)

IV miejsce - smycze i gra The Crew 2 Edycja Standard (PC)

V miejsce – gra The Crew 2 Edycja Standard (PC)

Nie zapomnijcie zapoznać się z regulaminem stronie konkursowej The Crew 2, czekamy na Wasze zgłoszenia do 22 lipca. Zachęcamy gorąco do udziału i życzymy powodzenia!

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.