Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 października 2019, 18:45

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood zostanie pokazane na PDXCon 2019

Wydawca Bigben Interactive opublikował teaser Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. Zaledwie kilkunastosekundowy filmik mówi nam, że w czasie tegorocznej edycji imprezy PDXCON poznamy nowe informacje związane z wchodzącą w skład uniwersum Świata Mroku grą RPG od studia Cyanide.

Czego dowiemy się o Werewolf: The Apocalypse – Earthblood? - Werewolf: The Apocalypse – Earthblood zostanie pokazane na PDXCON 2019 - wiadomość - 2019-10-11
Czego dowiemy się o Werewolf: The Apocalypse – Earthblood?

W dniach 18-20 października w Berlinie odbędzie się PDXCon, czyli kolejna edycja konwentu przeznaczonego dla fanów dzieł Paradox Interactive. Dziś firma Bigben Interactive opublikowała teaser, który mówi nam, że na imprezie pojawią się nowe informacje o Werewolf: The Apocalypse – Earthblood. Nie wiadomo jednak, czego dokładanie możemy się spodziewać.

Werewolf: The Apocalypse – Earthblood to opracowywana przez Cyanide adaptacja stołowego systemu RPG Werewolf: The Apocalypse. System wchodzi w skład uniwersum Świata Mroku. Prawa do marki należą do Paradox Interactive, stąd obecność gry na PDXCon 2019.

Warto wspomnieć, że Werewolf: The Apocalypse – Earthblood zostało zapowiedziane na początku 2017 roku. Początkowo za wydanie gry miało odpowiadać Focus Home Interactive, jednak w 2018 roku zadanie to przejęło Bigben Interactive.

Wiadomo, że Werewolf: The Apocalypse – Earthblood ma trafić na komputery osobiste w 2020 roku. Dokładna data premiery nie jest jednak znana.