Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 października 2019, 18:20

autor: Froozyy

El Camino: Film Breaking Bad już do obejrzenia na Netfliksie

Od dzisiaj na Netfliksie można obejrzeć filmowy spin-off serialu Breaking Bad - El Camino. Produkcja przedstawia dalsze losy Jessego Pinkmana, w którego ponownie wcielił się Aaron Paul.

Aaron Paul po raz kolejny w roli Jessego Pinkmana. - El Camino: Film Breaking Bad już do obejrzenia na Netfliksie - wiadomość - 2019-10-11
Aaron Paul po raz kolejny w roli Jessego Pinkmana.

Od dzisiaj na platformie Netlifx można obejrzeć spin-off popularnego serialu Breaking Bad – El Camino. Trwający dwie godziny pełnometrażowy film przedstawia dalsze losy Jessego Pinkmana, w którego po raz kolejny wcielił się znany z oryginału Aaron Paul. Bohater tym razem zmierzy się ze swoją mroczną przeszłością, a przedstawione wydarzenia są bezpośrednią kontynuacją tych przedstawionych w serialu.

Za reżyserię odpowiada Vince Gilligan, czyli twórca Breaking Bad. Na ekranach zobaczymy także postacie znane już fanom serii - Charlesa Bakera jako Skinny’ego Pete’a oraz Matta L. Jonesa jako Badgera. Co więcej, chodzą pogłoski, że w filmie pojawiają się ponownie bohaterowie, których powrót będzie dla widzów nie lada zaskoczeniem.

Film możecie obejrzeć w serwisie Netflix. Tytuł dostępny jest z polskimi napisami oraz lektorem. Warto również przypomnieć, że od 4 października można obejrzeć 4. sezon Peaky Blinders, a od wczoraj nowe odcinki Riverdale. Pełną listę październikowych premier Netflixa znajdziecie tutaj.